החלפת גב ומסך אחורי

מתקנים או מחליפים מסך אחורי עם 100% פאנל מקורי וחדש

אומנם כאשר המכשיר שלכם נופל על הרצפה הדאגה הראשונית שלכם תהיה למסך הקדמי של המכשיר, אך מה לגבי המסך האחורי? בשנים האחרונות מרבית יצרניות הסלולר מתקינות למכשירים שלהן גב אחורי מזכוכית על מנת לשפר את המראה של המכשיר כולו. מכאן הביקוש של החלפת גב אחורי למכשיר שנשבר הופך להיות גבוה, אך ברוב המקרים התיקון הוא הרבה יותר מורכב מאשר החלפת מסך קדמי.

אם אתם צריכים החלפת פאנל אחורי אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו נפעל במיומנות הנדרשת על מנת לבצע את ההחלפה על הצד הטוב ביותר, כך שאפילו לא תרגישו כי הוחלף הגב האחורי במכשיר שלכם.

שמות שונים לאותו תיקון

חשוב לנו לתאם אתכם ציפיות ולהסביר כי אותו החלק הזה שנשבר או נסדק לכם ואתם רוצים להחליף או לתקן, יש לו מספר שמות שונים אצל לקוחותינו. השמות המובילים לתיקון הזה הן- 

  • החלפת גב / גב אחורי
  • החלפת מסך אחורי
  • החלפת פאנל אחורי 

אחרי שהבנו שכל שמות התיקונים הללו מכוונים לאותו תיקון, אנחנו יכולים להמשיך ולהסביר בדיוק על מה מדובר, למה אתם חייבים להחליף רק למסך אחורי מקורי ולא להתפתות לכל הזיופים שם בחוץ, ועוד הידע חשוב אודות התיקון.

החלפת גב לכל סוגי המכשירים

אנו במעבדת סלפי מבינים את החשיבות של החלפת מסך אחורי ברמה הגבוהה ביותר, ולכן אנו מספקים ללקוחות שלנו את השירות המתקדם ביותר. הטכנאים שלנו מיומנים בביצוע החלפת פאנל אחורי לכל סוגי המכשירים, כך שאתם יכולים להרגיש שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. לא משנה אם מדובר על החלפת פאנל אחורי לאייפון xs או החלפת גב לגלקסי 9 פלוס אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר תחת קורת גג אחת.

בגלל שאנו מתעסקים עם כל סוגי המכשירים, אנו יודעים בדיוק כיצד לגשת לכל מכשיר ומה שונה ממכשירי אייפון למכשירי גלקסי וכן הלאה. אם אתם רוצים להרגיש בידיים הטובות ביותר, אנו הכתובת שלכם.

חלקים מקוריים עם אחריות מלאה

כאשר אתם מגיעים למעבדה על מנת לקבל תיקון פאנל אחורי למכשיר שלכם עליכם לוודא כי אתם מקבלים אך ורק חלקים מקוריים. אם לא תבצעו תיקון עם חלפים מקוריים, תוכלו למצוא את עצמכם שוב מגיעים למעבדה בנפילה הבאה של המכשיר שלכם. דבר שיכול לגרום לכם להיות מסובכים עד מעל הראש.

אנו במעבדת סלפי מבצעים תיקון למכשיר שלכם עם חלקים מקוריים בלבד ואחריות מלאה על התיקון כולו. כך שתמיד יש לכם אל מי לפנות בכל שאלה ובכל בעיה, כי טובת הלקוח תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

כמה ייעלה לי החלפת (גב) מסך אחורי

כמו שבטח הבנתם אצלנו במעבדת Cellfi תוכלו לקבל החלפת מסך אחורי לכל סוגי המכשירים. אנו גם נספק לכם את המחירים הטובים ביותר בהתאם למכשיר שנמצא ברשותכם. המחירים מאוד דינאמיים ונעים בין 300-1200 שקל, כאשר המחיר משתנה בהתאם לדגם המכשיר שאותו אתם צריכים לתקן.

אז איך תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם? פשוט מאוד, התקשרו למעבדה שלנו על מנת לקבל את הצעת המחיר האידיאלית עבורכם. אין צורך שתשלמו סתם סכומי כסף גבוהים ולא הוגנים, אנו פועלים בשקיפות מלאה מול הלקוח על מנת לספק לכם את התמורה הטובה ביותר למחיר – כי הלקוח תמיד נמצא מעל הכול.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט