החלפת סוללה אייפד 10.02

הסוללה היא אולי הרכיב החשוב ביותר באייפד שלכם, ובכלל בכל מכשיר טכנולוגי. אם הסוללה איננה תקינה, אתם תמצאו את עצמכם מול אייפד שאינו עובד – וכמו שבטח שאתם מתארים לעצמכם אין לכם יותר מידיי מה לעשות איתו. החלפת סוללה לאייפד 10.02 מתבצעת כאשר הסוללה המקורית נשחקה או איננה מתפקדת כראוי.

מצד אחד אתם לא צריכים למהר להחליף את הסוללה המקורית הנמצאת במכשיר שלכם כל עוד היא תקינה כמובן. אך אם אתם מגלים כי הסוללה מתחילה לעשות בעיות, לא יהיה לכם מנוס מלהגיע אלינו למעבדת סלפי על מנת לקבל החלפת סוללה ל-iPad 10.02 במקצועיות הנדרשת. באילו מצבים תצטרכו להחליף סוללה לאייפד? ואיך תוכלו לשמור על הסוללה החדשה? את כל התשובות תמצאו במאמר הבא שנועד במיוחד עבורכם.

החלפת סוללה עבור אייפד 10.02
בטריית האייפד 10.2 עושה בעיות? הגיע הזמן לתיקון או החלפת הסוללה שלו

אילו סממנים מעידים על הצורך להחליף סוללה לאייפד 10.02?

ישנם לא מעט מצבים שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה, שבעקבותיה תבינו כי אתם צריכים לפנות למעבדת אייפד על מנת לקבל תיקון סוללה לאייפד 10.02. אז מהם אותם מצבים? ריכזנו עבורכם את השכיחים ביותר.

הסממן הבולט ביותר הוא אם אתם מגלים שאתם מטעינים את המכשיר יותר מפעם אחת ביום, ככל הנראה יש בעיות עם הסוללה במכשיר. בשונה ממכשירים ישנים, במכשירי האייפד החדשים הסוללה אמורה להחזיק יום שלם. לכן אין שום סיבה שתמצאו את עצמכם מטעינים את האייפד לעיתים שכיחות.

בנוסף אם אתם שמים לב שהסוללה של האייפד יורדת בצורה משמעותית גם מבלי שתשתמשו במכשיר. גם הסממן הזה יכול להתריע לכם כי בקרוב תצטרכו להגיע למעבדת אייפד על מנת לקבל תיקון סוללה ל-iPad 10.02.

איך אזהה סוללה תקולה?

אומנם במכשירי האייפד זה פחות שכיח, אך אם אתם שמים לב שהסוללה התנפחה או שיוצא ריח מוזר מהאזור שבו היא מאוחסנת. גם הדברים הללו ישר אמורים להדליק אצלכם נורה אדומה, ומחייבים אתכם להתחיל לחפש מעבדה לתיקון iPad על מנת שתבדוק לעומד מה בדיוק קרה.

אם אתם רוצים לקבל החלפת סוללה לאייפד 10.02 ברמה הגבוהה ביותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להגיע אלינו למעבדת סלפי. אנו נספק לכם את התיקון הטוב והמהיר ביותר, כך שתוכלו לצאת בסופו של יום עם חיוך גדול על הפנים.

החלפת סוללה ל- iPad 10.02 עם אחריות מלאה

אנו במעבדת סלפי לא רק מספקים לכם תיקון מהיר ומקצועי, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתצאו מרוצים מתחילת התהליך ועד לסופו. מהסיבה הזאת אנו דואגים לספק לכם סוללה מקורית של חברת אפל, כך שאפילו לא תשימו לב כי הוחלפה סוללה במכשיר שלכם.

יתרה מכך, אתם מקבלים אחריות של שנה על הסוללה ואחריות על התיקון כולו. כך שאם לאחר התיקון מתגלה בעיה שקשורה אליו, אנו נספק לכם מענה הולם ונתקן עבורכם כל בעיה שתצוץ בפתאומיות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט