תיקון אייפון 8

אומנם עברו כבר כמה שנים מאז שהאייפון 8 נכנס לחיינו, אך עדיין מדובר על אחד מהמכשירים המוצלחים ביותר של חברת אפל. לא מעט אנשים מעדיפים להישאר עם האייפון 8 מכיוון שהם מאוד מרוצים ממנו. מהסיבה הזאת לא מעט מהם גם מחפשים לבצע תיקון לאייפון 8 כאשר מתגלה בעיה כזאת או אחרת עם התפעול של המכשיר.  

תיקון iPhone 8 ללא סכנות וללא חששות

רוצים להכניס את האייפון 8 שלכם לתיקון? השאיפה שלכם כמובן היא לקבל את המכשיר כמו חדש מיד כאשר הוא יוצא מתיקון. הדרך הטובה ביותר שלכם להבטיח זאת זה על ידי בחירת מעבדת אפל אשר מתמחה בתיקון אייפון 8. אם אתם לא יודעים במי לבחור, אנו במעבדת סלפי בהחלט הכתובת עבורכם.

הצוות שלנו מגיע עם רזומה עשיר ושנים רבות של ניסיון בכל הקשור לתיקון אייפונים מכל הדגמים. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי התיקונים ל-iPhone 8. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות אלינו ולקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

תיקון iPhone 8 במעבדת סלפי
תיקון כל סוגי התקלות של אייפון 8 רק בסלפי - ורק עם רכיבים מקוריים

החלפת מסך 100% מקורי עבור האייפון 8 שלך

אומנם בשונה מהמכשירים השונים אליהם התרגלתם עד כה, האייפון 8 מגיע עם מסך קטן יחסית בגודל של 4.7 אינץ'. אך עדיין המסך הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר במכשיר, ועליכם לדאוג כי במצב שבו המסך נסדק או נשבר תפנו למעבדה על מנת לקבל תיקון מסך לאייפון 8. אנו ב-Cellfi נספק לכם את התיקון המהיר והזול ביותר, ועם מקסימום תועלת עבורכם.

האייפון עושה בעיות עם הסוללה? מהיום אפשר להחליף

על מנת שתוכלו להישאר תמיד מעודכנים הסוללה של האייפון שלכם חייבת להיות בשיאה. כיום אתם לא צריכים להטעין את המכשיר בכל הזדמנות, ואם אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים אחרי מטען ככל הנראה יש לכם בעיה בסוללה. החלפת סוללה לאייפון 8 פלוס במעבדת סלפי תבטיח לכם כי תקבלו סוללה מקורית של חברת אפל כזאת שתהיה זהה לסוללה המקורית שהייתה במכשיר שלכם.

בעיה ברכיב הטעינה/השקע הינה בעיה נפוצה באייפון 8

אם החלפת את הסוללה ועדיין אתם מתקשים להטעין את המכשיר, ככל הנראה יש לכם בעיה עם שקע הטעינה. החלפת שקע טעינה ל-iPhone 8 חייבת להתבצע ברמה הגבוהה ביותר. זהו תיקון רגיש שחייב להתבצע במקצועיות על מנת שתוכלו לחזור ולהטעין את המכשיר כמו פעם. רק מעבדה לתיקון אייפון יכולה לספק לכם את התיקון על הצד הטוב ביותר וברמה הנדרשת.

ניקוי קורוזיה נגד לחות או מים

אומנם מכשירי האייפון החל מ-iPhone 8 הם חסינים למים, אך זה עדיין לא אומר שהם יהיו חסינים גם לקורוזיה. קורוזיה היא אחד מהדברים החמורים ביותר שיכולים להתרחש במכשיר שלכם. ניקוי קורוזיה ל-iPhone 8 על ידי מעבדת סלפי יבטיח כי המכשיר שלכם לא יפגע ותוכלו להשתמש בו באופן קבוע ללא כל חשש.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-אייפון-11

החלפת שקע טעינה לאייפון 8

ניקוי-קורוזיה-אייפון-11

ניקוי קורוזיה באייפון 8

החלפת-סוללה-אייפון-11

החלפת סוללה לאייפון 8

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט