תיקון שיאומי פוקופון F1

אחד מהמכשירים המעניינים ביותר שנכנסו לשוק הסלולר בשנת 2018 זה השיאומי פוקופון f1, וזה לא רק בגלל השם המגניב שלו. מדובר על מכשיר איכותי בתג מחיר נמוך במיוחד, ולכן לא מעט אנשים החליטו לרכוש את המכשיר הזה. אך למי אתם פונים אם אתם צריכים תיקון לשיאומי פוקופון f1? ברוב המקרים כאשר המכשיר יתקלקל או שיהיה צורך להחליף חלק מסוים תהיו חייבים לפנות למעבדה חיצונית על מנת שתספק לכם את התיקון.

תיקון לשיאומי פוקופון f1 עושים רק אצל סלפי

אז אם אתם צריכים תיקון ל Xiaomi Pocophone F1, מעבדת סלפי תשמח לספק לכם את שירות התיקונים המתקדם והאיכותי שלה. אתם בטח שואלים את עצמכם מה כל כך מיוחד במעבדת סלפי? מדובר על מעבדה לתיקון מכשירי שיאומי ומחזיקה בחלקים מקוריים.

בנוסף מרבית התיקונים מתבצעים על המקום, כך שאתם אפילו לא צריכים לחכות זמן רב עד אשר תוכלו לקבל את המכשיר בחזרה. אם כל זה לא הספיק לכם, גם המחיר שתקבלו הולך ממש להפתיע אתכם (לטובה כמובן).

תיקון שיאומי פוקופון F1 במעבדת סלפי
תיקון שיאומי פוקופון F1 במעבדת סלפי

תיקונים נפוצים ל Xiaomi Pocophone F1

תיקון מסך 

אם המסך של המכשיר שלכם נשבר, הפתרון הקל יהיה פשוט להתעלם מהשבר. אך שבר במסך שלא יתוקן בזמן יכול לפגוע בתפקוד של המכשיר. מהסיבה הזאת תיקון מסך לשיאומי פוקופון f1 עושים במעבדת סלפי. המסך החדש שתקבלו יהיה מסך מקורי, והמחיר כמובן מפתיע במיוחד – כיאה ללקוחות שלנו. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת שתצאו עם חיוך.

החלפת סוללה 

כמה פעמים אתם מטעינים את המכשיר ביום? אם אתם מטעינים אותו יותר מפעם אחת, זה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה. אם בעבר היה נהוג להטעין את המכשיר לעיתים תכופות כיום אין בכך צורך. במקרה שבו הסוללה מתרוקנת במהירות תצטרכו לבצע החלפה לסוללה חדשה. החלפת סוללה ל Xiaomi Pocophone F1 ברמה הגבוהה ביותר תוכלו לקבל במעבדת סלפי.

החלפת שקע הטעינה

אומנם ככל הנראה המכשיר פוקופון f1 שלכם יחסית חדש, אך עם הזמן לא מן הנמנע כי שקע הטעינה יישחק ומכאן לא תהיה לכם ברירה אחרת אלא להחליפו. החלפת שקע טעינה לשיאומי פוקופון f1 במחיר הנמוך ביותר תוכלו לקבל במעבדת סלפי. הטכנאים המיומנים שלנו ישמחו לספק לכם את כל הסיבות לקבל את המכשיר בתוך זמן קצר כאשר הוא תקין לחלוטין.

ניקוי קורוזיה

קורוזיה היא אחד מהתהליכים המסוכנים ביותר שיכולים לקרות במכשיר שלכם. במרבית המקרים קורוזיה יכולה להביא גם לנזק בלתי הפיך למכשיר. על מנת שתוכלו להתמודד בצורה יעילה עם קורוזיה עליכם לקבל שירות של ניקוי קורוזיה ל Xiaomi Pocophone F1, ניקוי ברמה הגבוהה ביותר ללא סיכונים תוכלו לקבל אך ורק על ידי הטכנאים המנוסים של מעבדת סלפי.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי pocophone F1

תיקון טעינה שיאומי פוקופון F1

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי pocophone F1

ניקוי קורוזיה שיאומי פוקופון F1

החלפת סוללה שיאומי pocophone F1

החלפת סוללה שיאומי פוקופון F1

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט