מעבדת תיקון שיאומי Xiaomi

5 סיבות לתקן את המכשיר במעבדה שמתמחה בשיאומי

אל תטעו, הטלפונים של היום הם לא צעצועים.

רחוק מזה – הם מכשירים אלקטרוניים מורכבים מאוד.

בדיוק כמו שאתם צריכים חשמלאי בשביל תיקונים שקשורים לחשמל ואתם לא מתעסקים בעניינים האלו בעצמכם, אתם גם צריכים טכנאי טלפונים שיטפל לכם במסך שנשבר או מצלמה שיצאה מהמקום. יש סיבה שיש מקצוענים בתחומים כמו טלפונים וחשמל, והסיבה היא שזה ממש לא פשוט כמו שזה נראה.

אז לפני שאתם מחליטים לשים את מכשיר השיאומי שלכם בתיקון אצל מישהו שמתקן טלפונים במטבח של הדירה שלו או במעבדת סלולר שנפתחה לפני שבועיים, הנה 5 סיבות ממש טובות לתקן את המכשיר שלכם במעבדת סלולר מרכזית שמתמחה במכשירי שיומי.

תיקון מכשירי שיאומי במעבדת סלפי
מעבדה מרכזית למכשירי שיאומי

  1. בגלל שהמכשיר שלכם מתוחכם ממה שנראה לכם

בשוק הטלפונים הנוכחי, אפשר למצוא טלפונים גם ברמת מחיר נמוכה של 1,000 שקלים ואפילו פחות מכך. ההפתעה האמיתית היא שהטלפון האלו רחוקים מלהיות מכשירים בינוניים שנשארו מאחור מבחינה טכנולוגית. מכשירים כמו השיאומי רדמי נוט 7 מגיעים עם חיישני טביעת אצבע, מצלמות משוכללות ומערכת הפעלה נוחה ואיכותית.

למרות שהם נמכרים במחיר נמוך, תיקון המכשירים האלו זו משימה לא פשוטה. חובבנים וטכנאי טלפונים חסרי ניסיון נוטים לעשות טעויות שעלולות לעלות הרבה יותר מתיקון המכשיר במעבדה מקצועית.

אין קיצורי דרך – השיאומי שלכם צריך תיקון יסודי במעבדה מקצועית שמתמחה ב – Xiaomi.

  1. בגלל הרכיבים האיכותיים והמקוריים 

נשבר המסך? הסוללה מתה? המצלמה הפסיקה לעבוד? כשאחד מרכיבי הטלפון שלכם החליט לשבוק חיים, הדבר האחרון שאתם רוצים זה להחליף אותו ברכיב מזוייף ולא איכותי כמו מסך גרוע או סוללה שמתרוקנת בתוך שעה.

רכיבים לא מקוריים לא מתאימים למכשיר מבחינה טכנית ובשילוב עם רמת האיכות הנמוכה שלהם הם יכולים לפגוע בשאר רכיבי המכשיר או לכל הפחות לספק חווית משתמש גרועה.

תיקון במעבדת סלולאר המתמחה במכשירי שיומי מבטיח לכם שהרכיבים שיורכבו על המכשיר שלכם יהיו רכיבים מקוריים ואיכותיים, בדיוק כמו אלו שהגיעו עם המכשיר שלכם.

  1. בגלל האמינות של מעבדת התיקונים

בואו נהיה כנים – הטלפון שלנו חשוב לנו. מאוד.

אז נכון, אנחנו לא באמת יודעים אם המעבדה שאנחנו נותנים לה את המכשיר אמינה ואם הטכנאי קם על הצד הטוב שלו היום.

אבל בכל זאת, אפשר לפחות לנסות למזער את הסיכוי לבעיות עתידיות.

במעבדות רציניות שזוכות להמלצות מפרגנות בפייסבוק וביצעו תיקון כמו שאתם צריכים כבר עשרות ומאות פעמים הסיכוי שיפשלו עם המכשיר שלכם או שיסרבו לקחת אחריות על תיקון גרוע הוא נמוך.

מצד שני, במעבדה חובבנית וקטנה עם ניסיון דל ובלי המלצות שיעזרו לכם להבין אם המעבדה אמינה או לא,  הסיכוי שיעשו טעות עם המכשיר שלכם וגם שלא יקחו אחריות על הטעות הוא דיי גבוה.

  1. בגלל הניסיון של הטכנאים 

כמו כל פעולה בחיים, ככל שאנחנו עושים אותה יותר פעמים אנחנו הופכים טובים יותר, מהירים יותר ומדוייקים יותר.

כשאתם בוחרים את מי שיתקן את המכשיר שלכם, מן הסתם שתעדיפו שיתקן אותו טכנאי שמבצע כבר שנים תיקונים למכשירים של Xiaomi מאשר טכנאי שרק לפני חודשיים החליף מסך בפעם הראשונה.

  1. בגלל שהמחיר לא גבוה כמו שאתם חושבים

בעשור האחרון נוצר למעבדות מרכזיות המתמחות בתיקוני מכשירים של יצרניות טלפונים ספציפיות מוניטין של מעבדות סלולר שגובות מחיר מופקע ללא סיבה.

זה נכון שיש מעבדות מרכזיות שמתמחרות תיקונים פשוטים במחיר כפול ממה שתקבלו במעבדות אחרות, אבל חשוב לדעת שהיום המצב שונה.

בשנת 2019, יש גם מעבדות סלולר מומלצות ומקצועיות שגובות מחירים סבירים לחלוטין, כמו מעבדת סלפי.

במעבדות סלולר כמו מעבדת סלפי תוכלו להנות מתיקונים במחירים אטרקטיביים המתבצעים ברמת האיכות הכי גבוהה שיש עם רכיבים מקוריים ואיכותיים בלבד.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

לוגו שיאומי
מעבדת סלפי מתקנים מכשירי Xiaomi עם 100% חלפים מקוריים

Image credits: google.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט