תיקון אייפד 2

אייפד 2 הוא למעשה סוג של מחשב לוח אשר הגתה וייצרה חברת אפל. זהו הדור השני בסדרת האייפדים של החברה ואיתו תוכלו לקרוא ספרים דיגיטליים, לראות סרטים, לשמוע מוסיקה, לשחק באפליקציות, לצלם ולגלוש באינטרנט.

מה שמייחד את מכשיר האייפד 2 הוא סוללת הליתיום החזקה שלו, אשר מחזיקה לעשר שעות עבודה. לאייפד 2 של חברת אפל יש גם מעבד A5 ליבה כפולה ומצלמה ברזולוציה של 5 מגה פיקסל. איייפד 2 של חברת אפל הוא אייפד שעשוי מחומרים נדירים ולרוב אין בו תקלות, התקלה הנפוצה ביותר שיכולה להיות בו ודורשת תיקון לאייפד 2 שלכם תהיה בדרך כלל תיקון מסך במעבדת תיקון אייפד. תיקונים בחלקים נוספים של המכשיר הם לרוב נדירים, אך לעיתים הם קיימים. במאמר זה נציג לכם מספר תקלות אשר ניתנות לתיקון במעבדה.

תיקון אייפד 2 במעבדת סלפי
תיקון כל התקלות של אייפד 2

תיקון או החלפת מסך

לאייפד 2 של חברת אפל יש מסך רב מגע בגודל של 9.7 אינץ, למסך תאורת לד אחורית כמו למחשבי אפל וזכוכית מבריקה. אפל השתדלה מאוד לייצר מסך עמיד, אך לעיתים בזמן נפילת המכשיר המסך עלול להינזק. מעבדת תיקונים לאייפד מכירה היטב את המסכים של אפל ואיך הם מורכבים. מסכי האייפד 2 מורכבים משני מסכים.

האחד הוא מסך המגע אשר מאפשר את הטאצ' והשני הוא מסך ה-LCD אשר מאפשר את הצפיה בתכנים. בעת נפילה כל אחד מן המסכים עלול להינזק או שניהם בו זמנית. המעבדה תדע לאבחן היכן הנזק, לפתוח את המסכים באופן הנכון מבלי לגרום להם נזק ולהחליף את החלקים שניזוקו. חשוב לוודא עם המעבדה שהם מבצעים החלפת מסך של אותו דגם ולא של אייפד מסוג אחר.

מה התיקון שאתם צריכים?

תיקון שקע הטעינה 

בעיה בטעינה של אייפד 2 יכולה להיות משתי סיבות: האחת, שהמטען אינו טוב והשניה שיש בעיה בשקע הטעינה של האייפד. הסיבות לבעיות בשקע הטעינה יכולות להיות מים שנכנסו, אבק ולכלוך או שבר בשקע הטעינה.

אצלנו במעבדת סלפי מכירים היטב את התקלה הזו, אנו יודעים לאבחן מה הבעיה בשקע הטעינה ולפתור אותה. במידה ומדובר באבק או לכלוך אנו ננקה אותו, אך במידה ומדובר במים או שבר נצרך לבדוק יותר לעומק. מים שנכנסו למכשיר עלולים להגיע לאיזורים נוספים ולכן יש לבדוק זאת לעומק. ואם יש שבר בשקע הטעינה, פשוט נצטרך להחליף אותו.

החלפת סוללה 

כמו שאמרנו, אפל דאגה לסוללה חזקה עבור הגרסה המחודשת של אייפד 2, אך למרות היותה סוללה חזקה, עדיין קיימת האפשרות שמתי שהוא תצטרכו להחליף אותה. החלפת סוללה של אייפד 2 תיעשה במקרים בהם הסוללה לא נטענת עד הסוף או שחדרו אליה מים. גם כאן חשוב לשים לב שהמעבדה עושה עבורכם החלפת סוללה של אותו דגם ולא של סוג אייפד אחר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט