תיקון סמסונג גלקסי A71

סמרטפון מסוג סמסונג גלאקסי הינו אחד הנמכרים ביותר בישראל. מותג זה ודגם a71 בפרט הינו אחד הפופולריים והנחשקים ביותר מאז הושק לראשונה. לכן, אם מגלים איזו שהיא תקלה, צריך למצוא מישהו מוסמך שיכול לבצע תיקון סמסונג גלאקסי a71 נסביר מהן התקלות הנפוצות ומי יכול לתקן אותן על הצד הטוב ביותר.

איכות מסך וביצועים מעל הכל

מי שקנה את גלאקסי a71 מדגיש בדרך כלל עד כמה שהוא מרוצה מהמסך ובכלל, מכל הביצועים. נזכיר כי המסך שגודלו 6.7 אינץ' אכן נראה נהדר, על בסיס רזולוציה 1080 על 2400.

תיקון סמסונג גלקסי a71 במעבדת סלפי (1)
תיקון סמסונג גלקסי a71 במעבדת סלפי - עם רכיבים מקוריים בלבד

תקלות נפוצות ב- Samsung galaxy a71

יחד עם כל היתרונות, מכשיר שמשמש לכל כך הרבה יישומים נהדרים עשוי להתקלקל. בשל השימוש היום יומי, גם מי ששומר היטב על המכשיר בדרך כלל, עלול לפגוש תקלה כזאת או אחרת.

התקלות שנתקלים בהן כוללות למשל החלפת מסך תקול, שבור או לא מתפקד. תיקון סמסונג גלאקסי a71 מאפשר להמשיך להשתמש במכשיר כרגיל וליהנות מהביצועים שאתם מכירים ומעריכים, לא מומלץ בכלל לתקן את המכשיר עם רכיבים מזוייפים, מפני שהם יכולים להרוס עוד יותר את המכשיר.

בנוסף, אם לא מקפידים להשתמש בשקע הטעינה בצורה נכונה, למשל מכניסים בכוח את השקע או מנסים לחבר אותו הפוך, נתקלים בתקלה מסוג אחר. זאת אומרת, שתידרשו לתיקון או החלפת שקע הטעינה. לאחר מכן, אפשר לחזור ולהטעין את הסוללה במהירות המוכרת כל כך. 

זה לא הכל, מעבדה מוסכמת יכולה לבצע גם ללא כל קושי ניקוי קורוזיה בגלקסי. ואם לאחר הרבה מאוד טעינות הסוללה מתחילה לזייף, צריכים מישהו שיבצע את הטיפול המתבקש כל כך: אפשר לבצע גם החלפת סוללה במעבדה.

איפה אפשר לתקן את הגלקסי a71 שלי?

מאז שנכנס הסמרטפון המוצלח לארץ, רבים כבר קנו אותו. המכשיר הפופולרי a71 הושק בדצמבר 2019 ומאז, הביקורות אודותיו נלהבות. אם עולה הצורך לבצע תיקון מסך, החלפת מסך, טיפול בקורוזיה או החלפת סוללה, לא פונים לכל אחד. צריך לחפש מעבדת תיקון סמסונג גלאקסי a71 שבה טכנאי מנוסה ואמין, שמכיר היטב את המכשירים השונים של samsung galaxy. אם מצאתם מעבדה שלא נראית לכם כל כך מקצועית, אל תשאירו את הסמסונג שלכם בידיים לא בטוחות. אצלנו, אתם יכולים להיות רגועים – כי אנו מנוסים בתיקונים ומתן שירות אמין ללקוח.  

תיקון המכשיר רק במעבדת סמסונג גלקסי מקצועית

כל סוגי התיקונים, בכל המכשירים של סמסונג, עומדים לרשותכם במעבדה המתקדמת. מעבדת סלפי מכירה בערך של השירות ללקוח. אנו מחזיקים מלאי של כל החלפים הנדרשים, שיחזירו לחיים את המכשיר שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל פעם שיש תקלה או כשאינכם מצליחים לתפעל את המכשיר בגלל בעיה כזאת או אחרת. על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר, מבצעים עבורכם את התיקונים יעיל, מדויק ומוקפד. מהר מאוד תוכלו לחזור ולפעיל את כל האפליקציות שאתם צריכים, ליהנות מהמצלמה המוצלחת. צילומי סלפי וכל התקשורת שאתם צריכים עם סביבתכם.

תיקון שקע טעינה במכשיר סמסונג גלקסי a71

תיקון שקע טעינה לסמסונג A71

ניקוי קורוזיה במכשיר סמסונג גלקסי a71

ניקוי קורוזיה לסמסונג A71

החלפת סוללה במכשיר סמסונג גלקסי a71

החלפת סוללה לסמסונג A71

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט