מעבדה לתיקון סמסונג גלקסי Samsung Galaxy

מכשירי הטלפון החכמים מסדרת 'Samsung Galaxy' הינם פופולאריים מאוד ואת הדגמים הראשונים שלהם ראינו כבר לפני שנות רבות. סמסונג נוהגת להשיק מכשירי גלקסי חדשים בכל שנה ורבים מהם זוכים לתואר 'מכשירי דגל' של החברה. אמנם מדובר במכשירים אמינים לרוב (על אף תקלות שונות האופיינות גם במכשירים אלו) לעיתים הם זקוקים לביצוע פעולות תחזוקה שונות עקב בלאי טבעי וכמו כן פעמים רבות יש צורך בביצוע סדרות של תיקונים למכשירי הגלקסי השונים.

התקלות הנפוצות שבהן ניתן להיתקל בעת שימוש במכשירי הגלקסי, החל מסמסונג גלקסי 1 ועד לדורות האחרונים יכולים לקבל מענה אצל מעבדת התיקון המרכזית למכשירי סמסונג גלקסי, סלפי היושבת במרכז, בקרבת תל אביב רחוב ז'בוטינסקי שברמת גן עוסקת בתיקון של כל הדגמים הסלולריים של סמסונג.

מעבדה מרכזית למכשירי גלאקסי
לוגו סמסונג
סלפי מתקנים מכשירי גלאקסי עם רכיבים מקוריים 100% בלבד
Samsung [Public domain]

תיקון החלפת מסך לדגמי סמסונג גלקסי

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בהן נתקלים לקוחות רבים שלנו הינה, החלפת המסך של הגלאקסי שלהם. במהלך חיי כל דגמי Galaxy צצות תקלות הקשורות במסך. התקלות האופייניות הן סדק, שבר עקב נפילות, חבטות או בעיות בקליטת המגע של המסך. בנוסף ישנן תקלות אפשריות נוספות כמו הצגה לא תקינה, אור כחול ועוד. כאשר מחליפים מסך במכשיר סמסונג גלקסי, מומלץ להחליף את המסך למסך מקורי בלבד (ובסלפי- מתחייבים לכך).

הסיבה היא מפני שמסך שאינו מקורי לא מבטיח לנו את איכות, ויותר חשוב נהרס בקלות ולא עובד חלק כמו מסך מקורי של סמסנג (ולא יעזור כמה יינסו למכור לכם אחרת). דבר זה יכול להוביל בין היתר לעיכוב בקליטת המידע ממסך המגע, כמו נסיון שליחת הודעה או חיוג עם מסך תקול, חוייה לא נעימה כלל. מעבדת הסלולר סלפי המתמחה בגלאקסי, הינה מעבדה מרכזית לתיקון מכשירי סמסונג גלקסי, עובדת עם חלפים מקוריים בלבד ובזכות צוות בעל ניסיון רב שנים בתיקון מכשירי גלקסי, אתם יכולים להיות רגועים שפעולת הפירוק וההרכבה של החלקים השונים נעשית ברמה המקצועית ביותר.

תקלות בכפתורים השונים

כאשר ישנה בעיה באחד מהכפתורים שבמכשיר הסלולרי שלכם, בין אם מדובר בגלאקסי S5 או בדורות מתקדמים יותר, כמו ה- S10 או ה- A70, אפשר להביא את הטלפון הסלולרי לבדיקה במעבדה ובמידת הצורך טכנאי הסלולר ייתקנו או יחליפו את הכפתורים התקולים בין אם מדובר בכפתור ההדלקה שלא ניתן להסתדר בלעדיו או בכפתורי הווליום והתפעול. בנוסף, לעיתים ישנה תקלה במנגנונים הקשורים אל הכפתורים ולא בכפתורים עצמם.

תיקון המצלמות הקדמיות והאחוריות

סמסונג גלאקסי a9 למשל, נותן למשתמשים בו לעשות שימוש בארבעה מצלמות וזו אחת מהסיבות הרבות שאנשים רוכשים את המכשיר. כאשר ישנה תקלה באחת מהמצלמות במכשיר הנ"ל או במכשירי סמסונג אחרים, חשוב לבצע בדיקה יסודית למצלמה על פי הממצאים ולהחליף את הרכיבים התקולים בלבד או במידת הצורך את כל מערכת המצלמה. אחת מהסיבות הרבות שמומלץ לבצע תיקון לסמסונג גלקסי במעבדה איכותית כמו סלפי הינה שחשוב מאוד להחליף את רכיבי המצלמה ברכיבים מקוריים בלבד על מנת שתוכלו ליהנות מאיכות התמונות הרצויה, ולא להתאכזב שבוע אחרי ״תיקון״ כזה או אחר עם רכיבים מזויפים.

החלפת סוללה 

סוללות לעיתים מגיעות לזמן שיש להחליף אותן, ממגוון סיבות. הסיבה לכך הינה שהסוללות הנטענות בהן עושים שימוש היום במכשירים הסלולריים של סמסונג, הינן בעלות אורך חיים מסוים הנמדד במספר הפעמים שהן נפרקו והוטענו. במשך הזמן ועם השימוש במכשיר הגלקסי שלכם, סביר להניח שבשלב מסוים הסוללה תפסיק להפיק את מלא הפוטנציאל שלה והיא תיפרק מהר. בשלב כזה מומלץ להחליף את הסוללה במעבדה מקצועית ולא לנסות להחליף את הסוללה לבד. בנוסף, ישנן תקלות נוספות אפשריות בסוללה גם אם רכשתם את הסמסונג גלאקסי החדש ביותר כמו הסמסונג A7 ממש לא מזמן והן קשורות לתקלות בסוללה שעשויות להוביל אותה לדליפה ונזקים גדולים במכשיר וחשוב לתקן את התקלות הללו במהירות האפשרית על מנת למנוע נזקים מיותרים.

שקע טעינה תקול בגלקסי השונים

כאשר שקע הטעינה תקול, אין לנו אפשרות להטעין מכשירי סלולר מסוימים והדבר יכול להוביל לתסכול רב. בעת ששקע הטעינה במכשיר שלכם מתחיל להתנדנד ולנתק את הטעינה, מומלץ לשקול להחליף את שקע הטעינה במהרה. כדי שמכשיר הגלקסי שלכם יוכלו לשרת אתכם ללא תקלות עוד תקופה ארוכה.

טיפול וניקוי קורוזיה

האחריות על רוב מכשירי סמסונג איננה כוללת נזקי מים. מים יכולים להוות את האויב הגדול של מכשירי הגלקסי שלנו ובכלל, מדובר בבעיה גם בטלפונים סלולריים מתקדמים אחרים כמו האייפון X, גוגל פיקסל 3 ועוד אשר עשויים לפתח קורוזיה לאחר מגע לא תקין עם מים. תיקון נזקי קורוזיה צריך להיעשות במקצועיות ובמעבדה מקצועית שעושה שימוש בציוד מתקדם בה מפרקים את המכשיר ומנקים את הקורוזיה או מונעים אותה במהירות האפשרית.

סלפי, מעבדה מומלצת לתיקון דגמי סמסונג גלקסי

מעבדת סלפי מתחייבת לעשות את כל המאמצים על מנת להחזיר אתכם לשגרה עם טלפון תקין במהירות האפשרית. הצוות של מעבדת סלפי, יעמוד בהתחייבות הזאת תוך כדי שהם מבטיחים כי מכשיר הסלולרי שלכם מקבל בדיקה קפדנית על מנת לוודא שאין תקלות שעומדות לצוץ במכשיר וכי התיקונים נעשים ברמה הגבוהה ביותר.

אחד מהיתרונות הבולטים אצלנו הינה העובדה כי השילוב בין צוות בעל ניסיון רב שנים בתיקון סלולר העושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בשוק, מוביל להצלחה חוזרת ונשנית של תיקונים מוצלחים ללקוחות מרוצים. מסיבות אלו ועוד, מעבדת סלפי זכתה לדירוג גבוהה והמלצות מלקוחותיה פעם אחר פעם. אז מחכים לתקן את מכשיר הגלאקסי שלכם 🙂

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: pexels.com, wikipedia.com
Samsung [Public domain]

סגירת תפריט