החלפת מסך סמסונג גלאקסי A71

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A10

גלקסי a71 זכה לשם מצוין ובצדק. הוא סמארטפון חדיש שלא מבייש את המותג המוביל גם השנה. אבל מה לעשות, מכשיר שמשמש אותנו לכל כך הרבה יישומים, עבודה, פנאי וכדומה, לפעמים זקוק לטיפול. החלפת מסך לסמסונג גלאקסי a71, הוא אחד התיקונים היותר נפוצים שמחייבים הגעה למעבדת סמסונג מקצועית. לאחר שמבצעים את התיקון כמו שצריך, אפשר ליהנות מהמסך שגודלו 6.7 אינץ' ואשר מתפקד כמו חדש.

מתי מומלץ לבצע החלפת מסך עבור Samsung Galaxy A71?

את המסך כדאי להחליף למשל אם המכשיר נפל ונסדק. הוא הוא קיבל מכה חזקה או שרואים כתמים מבפנים, על הזכוכית. גם כאשר יש תקלות אחרות משום שהמסך נרטב וחדרו מים וכן במצבים אחרים שבהם ביצועי המסך כבר אינם טובים כמו בהתחלה.

החלפת מסך סמסונג גלאקסי a71 בסלפי
החלפת מסך סמסונג גלאקסי a71 במעבדת cellfi ברמת גן

תקלות נוספות שה- a71 סובל מהם

כדאי לציין כי תיקון או החלפת מסך לסמסונג גלאקסי a71 אינם התקלות היחידות שבהן אפשר להיתקל, נסביר שיש עוד כמה סוגים של תקלות שמעבדה תוכל לתקן ללא קושי.

כל מי שפעם ניסה לחבר את המכשיר לטעינה בצורה הפוכה, שם לב כי לאחר זמן השקע עשוי להיות רופף. ואכן, תיקון שקע טעינה נחשב לפעולה מאוד מקובלת. עם הזמן, עשויים להיראות גם כתמים של קורוזיה. על כן, גם ניקוי קורוזיה בסמסונג גלאקסי a71 הינו שירות חשוב שמבוצע במעבדה.

יחד עם זאת, אחרי די הרבה מחזורי טעינה או אם בטעות הסוללה נפרקה עד הסוף ולא טוענת כמו שצריך, אפשר להזמין החלפת סוללה. כך המשכיר ישמש אתכם כמו חדש.

היכן ניתן לבצע החלפת מסך למכשיר?

יכול להיות שיש לכם חבר שטוען שהוא מבין מצוין במעגלים חשמליים. או השכן שלכם חושב שהוא יכול להחליף שקע טעינה בלי בעיה. אבל אם תניחו את המכשיר בידיים לא מוסמכות, לא רק שהתקלה לא תתוקן כמו שצריך. יכול מאוד להיות שדי מהר תגלו עוד יותר תקלות מכפי שהיו קודם לכן. הפתרון הוא פשוט – פונים אך ורק אל מעבדת תיקון סמסונג גלאקסי a71 שמצוידת בכל מה שצריך כדי להחליף מסך. כדי לפתוח את כל החיבורים בלי להרוס ובלי לקלקל. כך מקבלים החלפת מסך בחדש, איכותי וטוב לא פחות מהמקורי שלכם.

תקלה בסמסונג גלקסי a71 שלכם? אל תדחו את התיקון

נתקלתם באיזו שהיא תקלה במכשיר? אצלנו במעבדת סלפי אתם תפגשו טכנאים מיומנים ושירות אדיב. אנו מכירים את כל החידושים ואת כל מכשירי סמסונג. מדי יום מבצעים מגוון רחב של תיקונים ונוכל להחזיר גם את המכשיר שלכם לכשירות מושלמת. אתם לא צריכים להוציא את העיניים מול מסך שהפיקסלים שבו נראים מטושטש או שזכוכית סדוקה מפריעה. פנו אלינו והכירו שירות מושלם למכשיר הסלולר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט