החלפת גב אייפון

מחליפים את גב ה-iPhone עם 100% רכיבים מקוריים

באמצעות מכונת לייזר חדשנית

האייפונים של חברת אפל פרצו לחיינו בשנת 2007 ומאז ועד היום הם תופסים להם נתח משמעותי במכירות הסמארטפונים. הם החלו את דרכם כמכשירי טלפון סלולארי, מחשב כף יד ונגן מדיה נייד והם כאלו עד היום אך עברו שיפורים ושדרוגים מדהימים. במהלך השנים "נולדו" עוד ועוד דורות חדשים לאייפון של חברת apple , מכשירים שכל אחד מהם יותר מתקדם מקודמו, עם פונקציות חדשות ובאיכות גבוהה יותר.

מכשירי האייפון של חברת אפל נחשבים לעמידים וחזקים, איכותיים וחסינים. אבל כמו כל מכשיר שהוא, יש פגיעות שגם האייפון לא יכול לעמוד בהם ואחת מהן היא בגב האחורי שלו. מכה חזקה ופגיעה בו יכולה להוביל גם להחלפה של גב האייפון ואם אתם צריכים החלפת גב אייפון יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

תיקון או החלפת גב אייפון
כל הפרטים על החלפת גב/פאנל אחורי לאייפון שלגם

לוח זמנים

אם אתם צריכים תיקון פאנל אחורי ואתם מחפשים מעבדה המתמחה באייפון, אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לבדוק הוא מהו לוח הזמנים הצפוי ומתי המכשיר יהיה מוכן. למה? כי היום האייפון הוא הרבה יותר מאמצעי להתקשר ממנו לחברים או בני משפחה. הוא המחשב האישי שלנו, הוא יומן הפעילות שלנו, הוא השעון המעורר שלנו והוא עוד הרבה דברים בשבילנו ולמעשה, אנחנו לא ממש יכולים להסתדר בלעדיו. כדאי שתבדקו כמה זמן החלפת גב אייפון אמורה לקחת (בדרך כלל אם אין עומד בין חצי שעה לשעה) והאם אתם צריכים להשאיר את המכשיר ל"אשפוז" או שלא. אם כן, האם אתם מקבלים מכשיר חלופי או שתצטרכו להסתדר בלי מכשיר כמה שעות או יותר מזה.

מיקום המעבדה ונוחות השירות

מעבדה שעושה החלפת פאנל אחורי של אייפונים אתם יכולים למצוא לא מעט. אבל אתם רוצים מן הסתם נוחות ושירות קל ונעים ואחד הפרמטרים החשובים הוא המרחק מכם או ממקום העבודה שלכם. יש את זמן הנסיעה ויש המתנה או הגעה נוספת, יש שירות איסוף של המכשיר ויש שירות החזרה שלו. בבואכם למצוא מעבדה להחלפת גב אייפון אתם צריכים לקחת את זה בחשבון, גם כי "זמן זה כסף" וגם כי כמו כל אחד אחר, אתם רוצים שיהיה לכם נוח וקל יותר.

איך מבצעים החלפת גב לאייפון?

כך זה נראה אצלנו בסלפי: התיקון נעשה על ידי מכונת לייזר ללא פירוק המכשיר כלל, זמן התיקון בין שעתיים לשלוש שעות, אצלנו במעבדה.

חלפים מקוריים או לא?

לא תמיד יגידו לכם את זה וזו הסיבה שאתם צריכים לשאול כל דבר, אבל יש מעבדות שעשות שימוש בחלקים לא מקוריים ואתם עלולים לגלות את זה רגע אחרי החלפת גב האייפון שלכם. חלקים לא מקוריים יכולים להיות חלקים שבמקורם הם של חברת אפל עבר הם כבר היו על מכשיר כלשהוא ופורקו ממנו כי הוא היה תקול או מכל סיבה שהיא, מה שאומר שעכשיו הם כבר במעמד של "יד 2". אופציה נוספת של חלקים לא מקוריים היא חלקים שלא יוצרו על ידי חברת אפל אלא על ידי יצרניות אחרות עבור המכשירים של אפל.

ולמה כדאי לכם שהחלקים יהיו מקוריים וחדשים של חברת apple? פשוט מאוד. כי אין כמו חברת אפל בייצור של גב אחורי איכותי וחזק כמו גם כל חלק אחר. חברת אפל מייצרת חלקים לא פחות ממושלמים, ואם הגעתם למצב בו אתם צריכים תיקון או החלפת גב אחורי של האייפון שלכם, אתם יודעים מן הסתם שמה שגרם לכך הוא מכה חריגה.

לא רק תיקון גב אייפון

בבואכם למצוא מעבדת אייפון מרכזית אתם צריכים לוודא שהיא כזו שיכולה להתמודד עם כל בעיה שהיא באייפון שלכם. למה? קודם כל כי תמיד כדאי למצוא מעבדה שסומכים עליה, מעבדה שיכולה ללכת איתכם שנים ארוכות (למרות שאם אתם מחזיקים מכשירים של אפל, הביקורים שלכם במעבדות יהיו לעיתים רחוקות) וגם כי יש מעבדות שמאפשרות לבצע סריקה כללית לאיתור תקלות במכשיר בחינם, שבסופה אם תהיינה תקלות ובעיות היא תתקן אותן.

מעבדה כזו שעושה תיקון פאנל אחורי כמו גם תיקונים אחרים לאייפונים צריכה להיות עם התמחות ספציפית במכשירים של אפל, עם טכנאים מוסמכים ועם מוניטין חיובי והמלצות. וודאו שאתם מקבלים גם אחריות מלאה לעבודה שנעשתה עבורכם כדי שתהיה לבעיה שלכם "אמא ואבא" למקרה הצורך, וכמובן, כדי שתוכלו לטפל בה במהירות וללא תוספת תשלום. בחירה במעבדה איכותית צריכה להיות הדבר העיקרי שעומד מול העיניים שלכם, גם אם היא מעט יקרה יותר מהאחרות.

כמה עולה להחליף פאנל אחורי לאייפון?

אחד הנושאים החשובים לנו בבחירת מעבדה לתיקון, ובמיוחד תיקון נפוץ כמו החלפת גב, הוא מחיר התיקון שנצטרך לשלם. נושא המחיר כולל בתוכו הרבה פרמטרים נוספים, כגון קירבת המעבדה אליי, רמת המעבדה, הניסיון שלה, איכות החומרים, האם הם מקוריים או מותאמים, או יותר גרוע – מזוייפים.

אתם לא רוצים להחליף את הפנאל האחורי עם פאנל מזוייף (בנינו, עדיף יהיה להשאיר אותו כמו שהוא עכשיו). למה? מפני שרכיבים מזוייפים פוגעים במכשיר ובסופו של דבר גם בחווית השימוש שלנו באייפון.
ישנם מקרים בהם לקוחות מתקינים גב אחורי מזוייף, והוא הרס עוד יותר את המכשיר וגרם לבעיות נוספות. כמו הדבקת הדבק על חלקים פנימיים חשובים או נפילה או תזוזה של הפאנל ופגיעה בהחזקה של המכשיר (ולא נדבר שאי אפשר להלביש שוב את הכיסוי), ועוד הרבה.

טווחי המחירים לתיקון או החלפת גב אייפון נע בסביבות 150-800 ש״ח לדגמים המובילים.

טווחי מחירי החלפת גב אחורי

תיקוןמחיר (ש״ח)סוג
החלפת פאנל אחורי לאייפון X149 – 800גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון Xr150 – 400גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון Xs155 – 450גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון Xs Max149 – 440גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 8149 – 729גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 8 פלוס150 – 720גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 7 פלוס299 – 400גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 7 פלוס360 – 550גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 6180 – 380גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 5180 – 275גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 5s179 – 380גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 5c199 – 300גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון SE199 – 300גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 435 – 50גב מקורי
החלפת פאנל אחורי לאייפון 4s35 – 50גב מקורי

* דגמים מובילים | על פי מחירי זאפ ומקורות נוספים ברשת | טווחי עלות משוערת | המחירים יכולים להשתנות מעת מעת, לפי חומרת התיקון ועוד.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט