מעבדה לתיקון גוגל פיקסל Google Pixel

ענקית האינטרנט גוגל הביאה לעולם לא רק את מנוע החיפוש המהיר והפופולרי ביותר, אלא גם מכשירים חכמים שהחלו להשתלט אט אט על השוק. מאז היציאה של גוגל פיקסל הראשון בשנת 2013, מכירות המכשירים עלו בצורה ניכרת, והסמארטפונים מבית גוגל הפכו להיות בין המכשירים האהודים ביותר בשוק.

מכשירי הגוגל פיקסל קיבלו שבחים החל מהגרסה הראשונה שלהם לפני כמה שנים ונראה שהם ממשיכים במסורת של שיפורים ושדרוגים, הן מבחינת העיצוב, החומרה והקדמה הטכנולוגית. נראה שגוגל משתמשת במידע שהיא אוספת על הגולשים שלה על מנת להתאים לשוק את המכשיר שיענה על הדרישות הכי עמוקות שלו (ואומרים שגוגל יודעת הכל) והיא מתמקדת במה שהיא יודעת שהכי חשוב למשתמשי הסמארטפונים, המצלמה. 

כאשר מדובר במכשירי הפיקסל החדשים של גוגל, ככל הנראה מדובר במכשירים בעלי יכולת הצילום הגבוהה בשוק הסלולר ואת זה היא משיגה בעזרת איך לא, למידת מכונה מתקדמת. אמנם גוגל נחשבת ליצרנית ענק ומתקדמת אך גם אצל מכשירי הסלולר של גוגל כבר ראינו תקלות שנבעו מעדכונים שגרמו לקפיאת מכשירים ותקלות נוספות. מעבר לתקלות תוכנה, גם המכשירים של גוגל דורשים מאיתנו לבקר במעבדת סלולר מדי פעם.

מעבדה מומלצת לתיקון Google pixel
מעבדה מרכזית למכשירי Pixel
לוגו גוגל
מעבדת סלפי מתקנים מכשירי גוגל פיקסל עם 100% רכיבים מקוריים

כמו בכל מכשיר חכם, אם יש תקלות במכשירים של גוגל פלוס, חשוב לפנות אל מעבדת תיקון מרכזית למכשירי גוגל פיקסל בלבד שתוכל לתקן כל תקלה שלא תהיה. עד שמכשירי החברה יהפכו להיות חסינים בפני פגעים, חשוב לבצע החלפת מסך ותקלות נוספות רק אצל מעבדת תיקון פיקסל שיודעת לטפל במכשירים מהסוג הזה, ולא לחסוך על חלפים לא מקוריים שיגררו אותנו למעבדה שוב ושוב.

תיקון ו/או החלפת מסך Google Pixel במעבדה הכי טובה

הגוגל פיקסל 3 מצויד בזכוכית גורילה 5 המיועדת להגן עליו באופן מרבי מפני נפילות. אמנם מדובר בהגנה נהדרת אך עדיין חלק מהמשתמשים נדרשים לבצע החלפת מסך שבור או סדוק עקב נפילות קשות. במידה ואתם מעוניינים בהחלפת מסך שבור או תקול, ההמלצה הגורפת היא להחליף למסך המקורי למכשיר הספציפי שברשותכם (המלצה הנכונה לרוב המכשירים הסלולריים) מעבר לכך, בחלק ממכשירי הפיקסל ראינו תקלה לא צפויה והיא צריבה על גבי המסכים לאחר זמן שימוש מסוים. בשונה ממסכי ה-LCD, מסכי ה- OLED סובלים מצריבות קבועות.

מסך תקול הינה אחת התקלות היותר נפוצות כיום, נקח אותה לדוגמא כדי להסביר את חשיבות התיקון על ידי מעבדה מקצועית אשר עובדת רק עם רכיבים מקוריים.

בין אם מדובר בהחלפת מסך גוגל פיקסל 1, או פיקסל 3, חשוב שתחפשו מעבדת לתיקון מכשירי גוגל פיקסל המבצעת את עבודתה בצורה הטובה ביותר. מדוע? מפני שהתהליך של החלפת מסך במכשירים חכמים הוא תהליך עדין שצריך לבצע בצורה מדויקת. בעת החלפת מסך בגוגל פיקסל 2 xl למשל, טכנאים צריכים "לפתוח" את המכשיר באמצעות כלים מיוחדים כדי להסיר את המסך הישן המחובר לרכיבים אלקטרוניים שונים.

לאחר מכן, יש להכניס למכשיר מסך מקורי ולעשות זאת בצורה מקצועית על מנת שהמסך ימשיך לפעול. החלפת המסך צריכה להתבצע על ידי טכנאים מקצועיים מפני שאחרת, המכשיר עשוי להינזק בצורה שלא ניתן לתקן. מכשירים חכמים מתבססים על היכולת שלהם להגיב למגע האצבעות שלנו, כך שאם החלפת מסך לא מתבצעת כמו שצריך, המסך פשוט לא יעבוד, או יעבוד בצורה לא תקינה.

סוללות המכשיר צפויות להישחק

סוללות ליתיום-יון הנחשבות לאמינות מאוד ומסיבה זו הן משומשות בצורה כל כך נרחבת בשוק הסלולר, סובלות גם הן מתקלות ושחיקה. אורך חיי הסוללה נקבע על פי מחזורי טעינה כאשר בדרך כלל, כאשר סוללת ליתיום-יון עוברת 300 מחזורי טעינה (0-100) היא מגיעה להספק של 80% מההספק המקורי שלה. סוללות יכולות להיפגם באופן פתאומי כמו ממכה חזקה שהן מקבלות והן יכולות לדרוש מאיתנו להחליף אותן גם מפני שהן נמצאות בשימוש כבר זמן רב. הסימנים שיש לשים אליהם לב על מנת שנוכל לדעת שהגיע הזמן להחליף את הסוללה במכשיר הפיקסל שלנו הינם: סוללה שנפרקת מהר מאוד, סוללה נפוחה, סוללה דולפת. במקרה השלישי ייתכן ולא נוכל לדעת שהסוללה דולפת עד שהדבר יגרום לנזקים משמעותיים ולכן ההמלצה הינה שבמידה והסוללה נפוחה, לפנות במהרה למעבדת סלולר מרכזית כמו סלפי שברמת גן ולבצע החלפת סוללה. כמו כן גם סוללה שנפרקת מהר איננה מבשרת טובות ומומלץ לבדוק מהו מקור הסיבה לכך שההספק שלה ירד בצורה כה ניכרת.

מחליפים שקעי טעינה

בדומה לסוללה, גם שקעי הטעינה של המכשירים הינם בעלי תקופת חיים מוגבלת אך לא מאותה הסיבה בדיוק. שקעי טעינה נוטים להינזק כתוצאה משימוש נרחב בהם וכתוצאה מהכנסה והוצאה אגרסיביים של המטענים. לעיתים ישנם סימנים ראשונים לכך ששקע הטעינה ניזוק ותוכלו להבחין כי שקע הטעינה רופף או שהטענת המכשיר תתאפשר רק בזוויות מסוימות. במקרה כזה מומלץ לתקן או להחליף את שקע הטעינה במעבדת תיקון סלולר מרכזית על מנת למנוע את המצב ששקע הטעינה לא מטעין כלל ושיוביל להשבתה של היכולת להשתמש במכשיר עד לתיקון הבעיה.

מכשירים אטומים אך ללא כיסוי לנזקי חדירה

מכשירי הגוגל פיקסל המתקדמים הינם אטומים למים ולאבק אך באותה נשימה יש לציין שהאחריות שלהם לא מכסה נזקי מים ואבק. מהסיבה הזאת במידה ויש חדירה של מים לדוגמא, ההמלצה היא לייבש ולכבות את המכשיר במהירות האפשרית. כאשר ישנם מים בתוך המכשיר והוא עדיין פועל, יכולים להיווצר קצרים בתוך המכשיר ולגרום לנזקים שידרשו תיקון מורכב בהרבה. הדבר נכון גם להטענת המכשיר בעת שיש בו מים. כאשר מנסים לספוג את המים בעזרת אורז או אמצעים סופגים אחרים, ניתן להגיע עד לעומקים מסוימים אך הדרך הבטוחה למנוע את הנזקים האפשריים הינה על ידי פירוק המכשיר במעבדות לתיקון מכשירי פיקסל וייבושם בצורה מקצועית. מעבר לכך, למרבה השמחה ישנן מעבדות מרכזיות לתיקון מכשירי גוגל פיקסל אשר מתמחות בניקוי הקורוזיה וטיפול בבעיה.

מעבדת סלולאר מקצועית לתיקון מכשירי גוגל פיקסל במרכז

מכשירי סלולרי מתקדמים כדוגמת מכשירי הפיקסל של גוגל, מומלץ לבצע אצל מעבדת סלולרי מומלצת המתמחה גם במכשירי גוגל פיקסל. יש לכך שלל סיבות החל מהביטחון שהמעבדה תכיר את המכשירים ותדע לתקן אותם מבלי לגרום לנזק ולאתר את התקלות האמתיות מלכתחילה דרך החלפה של רכיבי המכשיר לחלפים מקוריים בלבד. כאשר אתם עומדים בפני בחירת מעבדת סלולר מומלצת, חשוב שתקפידו על כמה קריטריונים והם בחירה במעבדות סלולר שמשדרות שקיפות, אמינות, הוגנות והכי חשוב מקצועיות. בסופו של דבר מדובר באחד מהמכשירים היקרים לנו ביותר אליו אנחנו צמודים לרוב שעות היום וכאשר מדובר במכשירים כמו מכשירי הגוגל פיקסל השונים, שמחירם איננו הכי זול בשוק הסלולר, חשוב שנוכל לתקן ולבדוק את המכשיר בצורה מקצועית כך שיוכל להחזיק עוד זמן רב.

מעבדת Cellfi היא מעבדת תיקון סלולאר המקצועית יותר במרכז המעניקה שירותים מתקדמים לכל תושבי האזור – גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, חולון, ראשון לציון, תל אביב, קריית אונו, ועוד. המעבדה ממוקמת ברחוב ז'בוטינסקי 22 ברמת גן ותוכלו למצאו בה מגוון גדול של רכיבים מקוריים מהאיכות הגבוהה של כל מכשירי Google Pixel. במעבדה מבצעים לא רק החלפת מסך, אלא שלל תיקונים נוספים, כמו:

החלפת סוללה – סלפי מבצעת החלפת סוללת מכל הדגמים עם סוללות מקוריות. אצלנו תקבלו שירות החלפת סוללה עבור גוגל פיקסל מהיר במחירים הטובים ביותר בארץ.

ניקוי קורוזיה – אם יש למכשיר שלכם נזקי מים, כמו קורוזיה, תוכלו לקבל שירות ניקוי קורוזיה מקצועי במעבדה שלנו המיועד לגוגל פיקסל. המכשיר נפל למים? אל דאגה, במרחק הליכה קצר מהבורסה אנו נעניק לכם שירות ניקוי קורוזיה זול ואיכותי כדי שה-Pixel שלכם יחזור לעבוד כמו חדש ובלי שתצטרכו להחליף אותו.

תיקון שקע טעינה – זה בהחלט יכול להוות בעיה רצינית כאשר אתם לא יכולים להטעין את הגוגל פיקסל שלכם בצורה טובה וזורמת, או יותר גרוע – לא מתעוררים בבוקר לעבודה.. כי לפתע נגמרה הסוללה?  אנחנו נדאג להחזיר את הסוללה שלכם לחוזקה הטבעי.  

בסלפי תוכלו לקבל את כל שירותי הסלולאר שאתם צריכים במקום אחד עם גישה קלה ונוחה במחירים הטובים ביותר בארץ.

אז אם אתם חייבים לטפל בגוגל פיקסל שלכם (מטפלים בכל הדגמים), פנו אלינו עכשיו ואנו נחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: google.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט