החלפת גב לאייפון 11 פרו

אם אתם מהלקוחות הנאמנים של חברת אפל ומאלו שלא מוכנים לוותר על מכשיר אייפון שישמש אתכם כסמארטפון, סביר להניח שרכשתם את אחד המכשירים החדשים של החברה, ה"אייפון 11 פרו".

האייפון 11 פרו הוכרז בספטמבר 2019 יחד עם האייפון 11 והאייפון 11 פרו מקס, וזהו מכשיר איכותי שכולל מצלמות כפולות חדשות, עמיד למים עד 30 מטרים עומק, מגיע עם כמה אפשרויות אחסון וכמובן, עם המעבד החדש של אפל ה- A13 bionic.

זהו מכשיר יפייפה שהושקע בו רבות בעיצוב והוא זמין לרכישה בשישה צבעים – שחור, לבן, אדום, ירוק, צהוב וסגול. בחלק הקדמי שלו יש רמקול וחור מצלמה ובצד האחורי שלו יש מערך מצלמות משולש יחד עם פלאש.

החלפת גב ל iphone 11 פרו
החלפת גב ל iphone 11 פרו

ברור אם כן שאם הפאנל האחורי במכשיר שברשותכם ניזוק או נשבר מכל סיבה שהיא, אתם צריכים מעבדה מומחית לאייפונים כזו שמבצעת גם החלפת גב לאייפון 11 פרו.

הנה כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם מפקידים את המכשיר המדהים והיקר שלכם בידיהם של טכנאים במעבדה:

חשיבות מוניטין מעבדת התיקון

בבואכם למצוא מעבדה שעושה החלפת גב לאייפון 11 פרו יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא, אך בראשם הוא המוניטין של המעבדה כמו גם ההמלצות עליה. תיקון גב של אייפון 11 פרו הוא לא דבר של מה בכך, ומי שעושה את זה צריך להכיר את האייפונים כמו שצריך ולדעת לטפל בהם בצורה נכונה. אתם צריכים לדעת שהמעבדה היא ותיקה וכזו שנחשבת טובה על ידי הלקוחות, שהיא מעסיקה טכנאים מוסמכים שיש להם מומחיות ספציפית באייפונים.

יש מעבדות שמומחיות באנדרואיד ומחזיקות טכנאי גם לאייפונים אבל מה שאתם מחפשים זה את ההיפך, מעבדה שעיקר עיסוקה והתמחותה הוא אייפונים ואם היא עוסקת גם באנדרואיד, זה בסדר.  הכי טוב עבורכם תהיה מעבדה שמחזיקה טכנאים מומחים לכל סוגי המכשירים, ולוודא שהמכשיר שלכם מתקבל אצל טכנאי אייפונים וותיק ואיכותי.

כדאי שתקבלו המלצות מחברים או קרובי משפחה לפני שאתם מפקידים את המכשיר כי החלפת פאנל אחורי בצורה לא מקצועית עלולה לפגוע במכשיר בכלל וספציפית במצלמות ובפלאש שבו.

פאנל אחורי מקורי לאייפון 11 פרו (והאחריות)

בבואכם לאתר מעבדה שעושה החלפת גב לאייפון 11 פרו וודאו גם שהחלפים הינם מקוריים של חברת אפל ולא כאלו שנקנו מכל מיני יצרנים מפוקפקים כדי שהבעיה תתוקן וכדי שהמכשיר לא יינזק עוד יותר. וודאו גם שאתם מקבלים אחריות מלאה על העבודה ושאם תהיה בעיה שקשורה אליה בטוח הזמן הקרוב אחרי התיקון, לא תצטרכו לשלם שוב.

על האיכות – לא מוותרים

השקעתם לא מעט במכשיר האייפון 11 פרו שלכם. שילמתם עליו אלפי שקלים ומן הסתם אבזרתם ופינקתם אותו. אל תחסכו על מעבדה טובה ואיכותית, כזו שעושה עבודה לא פחות ממצוינת ומשתמשת בחלקים מקוריים. אל תתפתו למחירים נמוכים מידי כאלו שיכולים בהמשך לעלות לכם ביוקר.  בחרו מעבדה מומלצת ברמה גבוהה, עם טכנאי iPhone מקצועיים ועם המון נסיון.

אצלנו במעבדת סלפי נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, צרו קשר ותקנו את הפאנל האחורי של האייפון 11 פרו שלכם במהירות ובקלות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט