החלפת סוללה אייפון

מתקנים או מחליפים את סוללת ה-iPhone עם סוללה 100% מקורית

נמאס לכם שבדיוק ברגע הכי חשוב, נגמרת הסוללה באייפון שלכם ואתם נשארים חסרי אונים? מדובר על סיטואציה לא פשוטה שיכולה לקרות בפתאומיות, והכל בגלל שהסוללה של המכשיר איננה מתפקדת כמו בעבר.

ברוב המקרים הסוללה של האייפון שלכם אמורה להחזיק יום שלם, במקרים שבהם היא מחזיקה לזמן מועט – ככל הנראה היא שחוקה, ואתם צריכים להחליף את הסוללה על מנת שהיא תוכל להחזיק זמן רב יותר. החלפת סוללה לאייפון על פניו מצטיירת כמו פעולה פשוטה יחסית, אך אתם חייבים לפנות למעבדה מוסמכת בכדי שתספק לכם את השירות הנ"ל ברמה הגבוהה ביותר

החלפת סוללה מקורית לאייפון במעבדת סלפי
מחליפים סוללה לאייפון שלכם? רק עם סוללה מקורית 100% - רק בסלפי

החלפת סוללות באופן עצמאי – זה כדאי?

אז בואו נתחיל מהשורה התחתונה, האם אתם יכולים להחליף את הסוללה של האייפון שלכם לבד? באופן כללי אתם יכולים לבצע את הפעולה הזאת לבדכם, אך מדובר בסיכון גדול שאתם לוקחים ויכולים להעמיד אתכם בפני מצב לא נוח בכלל.

על מנת לבצע החלפת סוללה ל- iPhone אתם צריכים לפתוח את גב המכשיר, פעולה שמצריכה לא מעט מיומנות קודמת. ורק לאחר מכן תוכלו להחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה, ולכן יש כאן לא מעט פעולות שרצוי שלא תבצעו לבדכם אם אינכם מגיעים עם הידע המקדים. אנו במעבדת סלפי מתמחים בהחלפת סוללה לאייפון ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר ואת העלויות המשתלמות ביותר.

מחליפים סוללה לאייפון? רק סוללה מקורית

השקעתם לא מעט כסף ברכישת האייפון שלכם, וכעת הגיע הזמן שבו אתם צריכים להחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מעבדת אייפון האידיאלית עבורכם שתספק לכם סוללה מקורית כך שחווית השימוש שלכם לא תפגע.

סוללה מקורית היא סוללה אשר מוכרת על ידי חברת אפל העולמית, היצרנית של מכשירי האייפון. כאשר אתם שמים במכשיר שלכם סוללה מקורית אתם יכולים להיות בטוחים כי התפקוד שלכם לא יפגע בכלל, ותוכלו להמשיך להשתמש במכשיר בדיוק כמו פעם. לכן אל תתפשרו על הנושא של סוללה מקורית בעת החלפת סוללה ב- iPhone.

כמה יעלה לי לבצע החלפת סוללה לאייפון שלי?

העלות של החלפת סוללה עבור מכשירי האייפון משתנה בהתאם לדגם המכשיר שיש ברשותכם. ככל שהמכשיר שלכם יהיה יותר חדש, כך הסוללה גם היא תעלה בהתאם. המחיר כולל בתוכו גם את כל הנושא של ההחלפה עצמה, כך שמדובר במחיר אחרון – וחשוב מאוד שתדעו זאת כאשר אתם בוחרים מעבדה מקצועית שתספק לכם החלפת סוללה.

אנו במעבדת סלפי עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחות שלנו את המחירים הטובים ביותר. אצלנו החלפת סוללה ל- iPhone תעלה לכם 200-400 שקל, כאשר המחיר ישתנה בהתאם לדגם המכשיר. אצלנו הסוללות הן כולן סוללות מקורית, ואתם מקבלים אחריות מלאה אשר תוכל לספק לכם קצת שקט נפשי.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט