תיקון שקע טעינה אייפון

החלפת רכיב או שקע טעינה מקורי 100% לכל דגמי iPhone

המכשיר הסלולרי שלנו מלווה אותנו כמעט לכל מקום, ומהסיבה הזאת אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לשמור עליו תמיד. אם בעבר מכשירי הסלולר היו מחזיקים ימים שלמים ללא הטענה, כיום בגלל השימוש המאסיבי משך הזמן המקסימאלי שבו המכשיר יכול להחזיק מעמד זה יום אחד בלבד.

לכן חשוב מאוד תמיד להטעין את המכשיר על מנת שתהיו ערוכים לכל מצב, אך מה קורה כאשר שקע הטעינה של המכשיר תקול? תיקון שקע טעינה לאייפון זהו אחד מהתיקונים השכיחים ביותר, ולכן חשוב מאוד להסביר כיצד התקלה מתרחשת ומה אתם צריכים לעשות.

תיקון שקע או רכיב טעינה באייפון במעבדת סלפי
שקע טעינה לא מתפקד טוב יכול להיות סיוט - בסלפי נבדוק את הרכיב ונציע לכם את התיקון המתאים ביותר

צריכים לבצע החלפה לשקע טעינה באייפון שלכם? חכו רגע

שניה רגע לפני שאתם רצים לחפש מעבדה לתיקון אייפון על מנת לתקן את שקע הטעינה של המכשיר שלכם, חשוב מאוד שתבצעו מספר פעולות פשוטות על מנת לוודא כי אכן מדובר בתקלה בשקע הטעינה. לעיתים החלפת המטען בבית שלכם יכולה לפתור את כל התקלה, לכן תנסו להטעין את המכשיר שלכם עם מטען אחר.

בנוסף תוכלו להוריד למכשיר שלכם תוכנה אשר תבצע סקירה למכשיר, ותוכל להסביר לכם האם שקע הטעינה הוא הבעיה במכשיר שלכם? אם קיבלתם תשובה חיובית, תוכלו לפנות אלינו על מנת שנבצע עבורכם תיקון שקע טעינה ל- iPhone

מהם הגורמים לרכיב טעינה תקול?

אז לפני שנסביר לכם כיצד ניתן לבצע החלפת שקע טעינה ל- iPhone, הדבר הראשון שצריך להסביר זה כמובן כיצד התקלה הזאת מתרחשת. הסיבה השכיחה ביותר למצב של שקע טעינה תקול זה פשוט שחיקה של השקע טעינה הישן, דבר שיצריך כמובן להחליף אותו בשקע טעינה חדש. אין לכם ממש דבר להתמודד או למנוע את הופעת התקלה, אלא רק להשלים עם המצב כעובדה מוגמרת.

תיקון שקע טעינה לאייפון הוא תיקון שכיח כמו שאמרנו, והתקלה הזאת יכולה להתרחש גם בגלל רטיבות, כניסה של לכלוך לשקע הטעינה, קורוזיה והיד כמובן עוד נטויה. לכן ברוב הפעמים אינכם יכולים למנוע את הופעת התקלה, ומה שתצטרכו זה לתקן אותה על הצד הטוב ביותר.

כמה זמן לוקח לבצע החלפת שקע טעינה לאייפון?

התחלנו את המאמר בהסבר עד כמה הסלולרי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, ולכן יהיה לכם קשה מאוד להתמודד בלעדיו למשך תקופת זמן ארוכה. מהסיבה הזאת אנו במעבדת Cellfi מתמחים בהחלפת שקע טעינה לאייפון, ונספק לכם את השירות הטוב ביותר אך גם את השירות המהיר ביותר.

ברוב המקרים כאשר אתם מכניסים אלינו את המכשיר שלכם לתיקון שקע טעינה, אתם תקבלו אותו תקין כבר באותו היום. אך במקרה הקיצוני ביותר, זמן התיקון לא ייקח יותר משלושה ימים – כאשר השאיפה שלנו כאמור היא לספק לכם את התיקון הטוב והאיכותי ביותר. כך שתוכלו להמשיך להשתמש באייפון שלכם ללא כל בעיה מבלי להרגיש שהוחלף שקע טעינה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט