תיקון קורוזיה באייפון

ניקוי הקורוזיה באייפון שלכם ב- 100% עבודה מקצועית

האייפון שלכם נרטב או שמא נפל למים? קודם כל בהחלט מדובר בסיטואציה מלחיצה אשר יכולה לגורם לכם לבהלה רצינית. אך אנו שמחים לבשר לכם כי יש מה לעשות בנידון! ניקוי קורוזיה באייפון הוא הפתרון האולטימטיבי אשר יחזיר את המכשיר שלכם לתפקודו הרגיל.

אומנם לא מדובר בתיקון עם 100 אחוזי הצלחה, אך בהחלט אתם יכולים לדעת כי ניקוי קורוזיה ברוב המקרים יחזיר את האייפון שלכם לקדמותו. אומנם קיימות לא מעט שיטות אחרות לטפל במצבים שבהם האייפון נפל למים או נרטב, אך אף שיטה לא תהיה יעילה כמו ניקוי קורוזיה ל- iPhone.

תיקון או ניקוי קורוזיה באייפון במעבדת סלפי
תיקון או ניקוי קורוזיה באייפון במעבדת סלפי

ניקוי קורוזיה לאייפון – כך תעשו זאת נכון

יש לכם משימה חשובה מאוד על מנת לסייע לנו להחזיר את האייפון שלכם לתפקודו הרגיל. ראשית כל ברגע שהמכשיר נפל למים או נרטב, אסור לכם לנסות להדליק אותו או לנסות לחבר אותו לטעינה. כל אחת מהפעולות הללו יכולה לעשות למכשיר נזק בלתי הפיך, ומכאן לא יהיה ניתן לתקן אותו או להחזיר אותו לתפקוד הרגיל.

לאחר מכן תביאו את המכשיר למעבדת תיקונים אייפון, כמו סלפי, ואנו מתמחים בניקוי קורוזיה לאייפונים מכל הסוגים. אנו מנוסים בכל שלבי התהליך, ומתהדרים באחוזי הצלחה מאוד גבוהים – גם כאשר היה נראה כי האייפון נהרס לגמרי, הצוות המיומן שלנו הצליח לעשות לא מעט ניסים ונפלאות.

כמה זמן ומהי העלות של ניקוי הקורוזיה לאייפון שלי?

ראשית נגיד כי ניקוי קורוזיה חייב להתבצע במקצועיות המרבית על מנת שתוכלו ליהנות שוב מהאייפון שלכם כמו בעבר. לכן אנו מעדיפים לקחת את הזמן, אבל לוודא כי הניקוי בוצע בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר. ניקוי קורוזיה לאייפון ייקח בין יום אחד ועד לשלושה ימים בסך הכול, כך שחשוב שתיקחו זאת בחשבון.

העלות של ניקוי קורוזיה לאייפון אצלנו במעבדת סלפי היא העלות הנמוכה ביותר שתוכלו למצוא. אנו סבורים כי לכל אחד מגיעה האפשרות לבצע ניקוי קורוזיה למכשיר שלו. העלות אצלנו נעה בין 250-400 שקל, כאשר המחיר משתנה בהתאם לדגם הספציפי של המכשיר אשר ברשותכם.

אל תבזבזו זמן יקר, כל דקה חשובה

כעת בואו נדבר על האפקט של הזמן, לאפקט הזמן יש חשיבות מכרעת כאשר מדובר על רטיבות או קורוזיה. ככל שתחכו זמן רב יותר, כך הסיכויים להציל את האייפון שלכם ילכו ויפחתו. לכן אתם צריכים להבין כי אם תפנו אלינו במהירות, אנו נוכל לספק לכם תיקון אפקטיבי בתוך זמן קצר.

אנו מעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אצלנו ניקוי קורוזיה ל- iPhone זה משהו שאנו עושים באופן קבוע. אז כל מה שנותר לכם לעשות החל מהרגע שבו האייפון שלכם נרטב או נפל למים זה לגשת ישר למעבדת Cellfi שנמצאת ברחוב זאב ז'בוטינסקי 22 ברמת גן.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט