תיקון והחלפת מסך בבת ים

טלפונים ניידים הם מכשירים שרובכם קונים במיטב כספכם. הם מלווים אתכם לאורך כל היום ולרוב לא תצאו בלעדיהם מהבית. שוק הסמארטפונים משתבח עם הטכנולוגיה ובכל שנה יוצאים אל השוק מספר רחב של טלפונים עם איכויות חדשות ופעולות רבות אשר מחליפות עבורכם את המחשב הנייד. עקב השימוש הרחב בטלפונים הניידים לאורך היום, רבות הפעמים שהוא נופל ובכל נפילה אנו מקווים שהמסך שלו לא נשבר. שברים במסכי הסמארטפונים הפכו לשכיחים מאוד ובמצבים כאלו אתם תרצו שמעבדה טובה תתקן לכם את המסך.

אילו תקלות יכולות להיות במסכי מגע של טלפונים ניידים?

המכשירים הניידים שלכם הולכים איתכם לכל מקום, נפילת מכשיר הסמארטפון הוא דבר שכיח מאוד. לאחר נפילה כזו עלולות להיווצר מספר תקלות. תקלה ראשונה: שברים במסך הזכוכית של הסלולרי  שלכם. מסך הזכוכית הוא שכבת ההגנה הראשונה, לרוב שבר בשכבה זו לא ישבית את הטלפון הנייד. תקלה שניה שיכולה להיות, פגיעה במסך המגע אשר נמצא מתחת למסך הזכוכית ולבסוף פגיעה במסך ה- LCD. תקלות לאחר נפילה יכולות להיות בכל אחת משכבות אלו וכדאי להיעזר במעבדת תיקונים כדי להבין היכן התקלה. לרוב אם הנפילה יצרה שבר אך הטלפון ממשיך לעבוד, רבים מאיתנו ימשיכו להשתמש בטלפון. חשוב שתדעו שנפילה נוספת של הסמארטפון עלולה ליצור תקלות במסכים הפנימיים שעלות התיקון שלהם עולה יותר מתיקון מסך הזכוכית. ההמלצה שלנו, הגיעו אלינו למעבדת cellfi ונעזור לכם במציאת התקלה והחלפת המסך במידת הצורך.

תיקוני מסך בבת ים

האם ניתן לתקן את המסך בעצמכם?

מסכי הסמארטפון מכילים חלקים קטנים מאוד שיש לעבוד איתם מאוד בעדינות על מנת לא ליצור נזק נוסף. כמובן שניתן לקנות חלקי חילוף באינטרנט בפחות כסף ולנסות להחליף בעצמכם בעזרת סרטוני הדרכה, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת לבד. מכשירי הטלפונים הניידים מאוד עדינים ובעלי חלקים קטנים רבים, חיבור לא נכון או תזוזה לא נכונה עלולים ליצור נזק בלתי הפיך שלאחר מכן יחייב אתכם בהוצאה גדולה יותר וקניית טלפון חכם חדש. אנו ממליצים לכם להיעזר במעבדה העוסקת בתיקון סמארטפונים ובעלת טכנאים המוסמכים לכך.

כמה תעלה לכם החלפת מסך בטלפון הסלולארי שלכם בבת ים?

מחירון החלפת מסך בבת ים מתחיל בעלות של 200 שקלים, תלוי בסוג התקלה שאיתה הגעתם למעבדה. תקלות במסך הזכוכית הן התקלות הנפוצות ביותר. לרוב מחיר החלפת מסך זכוכית תעלה בין 200 ש"ח ל- 350 ש"ח. תיקוני תקלות במסכי המגע ובשכבת ה-LCD לרוב יהיו יקרות יותר ועלותם נעה בין 400 ש"ח ל- 950 ש"ח. אנו במעבדת סלפי ברמת גן, מזמינים אתכם לקבל שירות מקצועי, אדיב ולא יקר. הצוות שלנו כולל טכנאים מומחים אשר יוכלו לזהות את התקלה הנכונה ולהחליף לכם רק את החלקים בהם נגרם נזק. תוכלו להפקיד בידינו את המכשיר שלכם בביטחון ולקבל חזרה מכשיר תקין במהירות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט