תיקון מסך בני ברק

כמעט כל אדם כיום מחזיק בטלפון סלולארי, הטלפון משמש אותנו כיום גם להוצאה וקבלה של שיחות, אבל לא רק! מכשירי הסמארטפונים שלנו בעלי מערכות הפעלה הדומות למחשב ולמעשה אנו כיום משחקים בהם, מקבלים מיילים, מעבירים מסרים, מצלמים וסורקים. ואלו רק קומץ קטן מהפעולות אשר אנו עושים עם הטלפונים הניידים שלנו.

השימוש הרב לאורך היום במשך כל יום מציף לעיתים תקלות. בשל התקלות הרבות שיכולות לצוץ בטלפונים סלולריים, רוב האנשים יגיעו בשלב זה או אחר לתקן את הסמארטפון שלהם.

תיקון או החלפה של מסך הסלולרי בבני ברק
תיקון או החלפה של מסך הסלולרי בבני ברק

החלפת מסך – אחת התקלות הנפוצות 

אחת התקלות הכי נפוצות בשוק הטלפונים הניידים היא שבר במסך המגע. שברים במסך המגע יכולים לקרות מנפילה. נפילה חזקה מאוד תגרום נזקים פנימיים, נפילה לא חזקה תגרום לשברים על גבי המסך. במצב של שברים על גבי המסך, לרוב הטלפון עדיין יעבוד.

אך זה לא נעים להסתכל ולתפעל מסך שבור, ועוד יותר לא בטוח עבור הטלפון הנייד שלכם. נפילה נוספת של הטלפון שמסכו כבר מנופץ, עלולה לפגוע ברכיבים בתוך המכשיר. כך שלא נרצה לקחת סיכונים מיותרים ונעדיף לחפש מעבדת תיקון מסך בבני ברק ולהפקיד את המכשיר לתיקון מהיר.

נשבר לי מסך הסמארטפון – מה עושים עכשיו?

הדבר הראשון שחשוב מאוד הוא להבין ששבר של המסך חייב לתקן אם אנו רוצים לשמור על חייו של הסמארטפון. דבר נוסף, אל תעשו זאת לבד בבית! אנו לא ממליצים להסתמך על סרטונים ביוטיוב אשר מלמדים איך לבצע תיקון מסך בבני ברק מהבית.

למסכי הטלפונים הסלולאריים יש שלוש שכבות של מסכים, רכיבים קטנים מאוד בניהם ולעיתים גם דבק אשר מחבר בין השכבות. ניסיון לבצע תיקון מסך לבד עלול להרוס רכיבים בתוך הטלפון, להפוך את המצב שלו ליותר גרוע, דבר אשר עלול לגרור קניית מכשיר חדש.

לכן הדבר הנכון לעשות הוא לגשת למעבדה לתיקון המסך בבני ברק. במעבדה יש טכנאים מומחים אשר מכירים היטב את הרכיבים של הסמארטפונים השונים. הם יוכלו לבדוק היכן התקלה ולהחליף לכם את המסך בקלות. יש להם מכשור מקצועי ומיומנות. אצלנו במעבדת סלפי ברמת גן, תוכלו לקבל שירות כזה. הכולל בדיקה של המכשיר, תיקון התקלה, קבלת מכשיר חלופי ומחירים נוחים. אנו משתמשים רק בחלקים מקוריים כך שהמכשיר שלכם נמצא בידיים טובות.

איך נמנעים בפעם הבאה? 

הדבר הראשון קנו מגן מסך מזכוכית או מסיליקון עבה וקשיח. מגן מסך יבטיח לכם הגנה על מסך המגע. במקרה של נפילה ישבר מגן הזכוכית או יקרע מסך הסיליקון אבל הטאצ' לא ינזק. כמובן שלאחר שבר במסך הזכוכית או בלאי של מסך הסיליקון כדאי להחליף אותם על מנת להמשיך ולשמור על המכשיר.

דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא כיסוי לטלפון. כיום ניתן לקנות כיסויים אשר שומרים גם על המסך וגם על גב הטלפון. בחרו בכיסוי אשר השוליים שלו עולים טיפה בגובהם מן המסך. במצב כזה, בעת נפילה השוליים הם אלו שיגעו ברצפה וימנעו מהמסך להישבר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט