תיקון מסך בגני תקווה

נשבר לכם המסך, ביש מזל עבור רובנו, אך חשוב שתדעו שזו אחת התקלות הנפוצות ביותר שקיימת במכשירי סמארטפון. החברות המייצרות את הטלפונים הסלולריים יוזמות שלל מסכי מגע עם יכולות משוכללות ומגוונות.

רוב החברות מייצרות מסכים דקים יחסית ומאוד עדינים. נפילה גם הקטנה ביותר עלולה ליצור סדקים במסך. כאשר מדברים על סדקים במסך, נהוג לבדוק האם מדובר בסדקים במעטפת החיצונית הכוללת שכבת זכוכית או סילקון אשר הם תוספת שלכם ולא מגיעות יחד עם הטלפון. או שמדובר בשברים פנימיים בתוך מסך הטאצ' או מסך ה- LCD.

לאבחון התקלה ומיקומה הנכון יש חשיבות רבה. הסיבות לכך היא שדבר ראשון אם התקלה אינה במסכים הפנימיים, עדיף לא לפתוח אותם בגלל הרכיבים הקטנים הרבים שיש שם. דבר נוסף, תיקון מסך בגני תקווה במסך החיצוני תעלה הרבה פחות מתיקון שברים פנימיים. בגלל סיבות אלו, חשוב מאוד לוודא עם המעבדה היכן התקלה.

החלפת מסך בגני תקווה
מעבדה להחלפת מסך בגני תקווה

החלפת מסך הסלולרי באיזור גני תקווה והסביבה

כאשר אתם פונים למעבדה לתיקון מסך, ודאי תעדיפו מעבדה אשר קרובה אליכם ותוכלו ללכת ולחזור לקחת את הטלפון המתוקן במשך היום.

אם אתם גרים באזור המרכז, ודאי תרצו לבצע תיקון מסך בגני תקווה או באזור קרוב אליה. אנו במעבדת סלפי אשר נמצאת ברמת גן מקבלים תקלות מכל אזור המרכז בשל הסיבה שאצלנו מכירים את כל סוגי הטלפונים, אנו מתקנים גם תקלות שלא הצליחו לתקן במעבדות אחרות, יש לנו טכנאים מומחים בעלי תעודה ומכשור טכנולוגי מתקדם.

אצלנו תקבלו מחירים נוחים, טיפול מהיר בתקלה וטלפון חלופי לבינתיים. חשוב לנו שתצאו מרוצים ועוד יותר חשובה לנו איכות התיקון. לכן אנו משתמשים רק ברכיבים מקוריים כאשר אנו מחליפים מסך בגני תקווה.

מה לא לעשות בעת שבר במסך?

  1. בשום פנים ואופן לא להיעזר בסרטונים אשר מראים איך להחליף מסך. החלפת מסך זקוקה למכשור מקצועי אשר נמצא רק במעבדה.
  2. אנו לא ממליצים לקנות רכיבים לא מקוריים באינטרנט. לרוב אם תחליפו מסך שבור למסך שאינו מקורי, הדבר ישפיע על איכות הטאצ'. יהיו אזורים שלא תצליחו להזיז וזה יגרום לתקלות נוספות. במעבדת סלפי יחליפו לכם את המסך למסך מקורי.

מה כן לעשות כדי להימנע משבר במסך?

  1. לקנות מגן מסך. היום יש אפשרות לשמור על המסך שלכם מפני שברים או שריטות. כל מה שתצטרכו הוא להשקיע במגן מסך טוב אשר עוטף את המסך לאורכו ולרוחבו. יש בשוק כיום מגנים מצוינים, העלות שלהם לא יקרה והתמורה גדולה.
  2. כיסוי לטלפון, כזה שמכסה את גב הטלפון ואת מסך הטלפון ויכול לשמור עליו היטב בעת נפילות. שימו לב שאתם קונים מסך עם שוליים גבוהים אשר ימנעו מהמסך לגעת ברצפה. כיום הכיסויים הטובים ביותר הם הכיסויים המקוריים. הם יותר יקרים אבל שווים את התמורה. הם ישמרו לכם הכי טוב על מסך הטלפון שלכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט