תיקון מסך בקריית אונו

הטלפון הסלולרי הפך להיות מרכז החיים שלנו. תקלה בו עלולה להשבית אותנו. ודאי יצא לכם לראות אנשים שכתבו בפייסבוק: "מת לי הטלפון, זמינה בפייסבוק". זהו משפט שרץ הרבה ברשת החברתית, מהסיבה שאנו אנשים חברתיים ובעולם הטכנולוגי של היום אנו רוצים להיות מעודכנים בכל דקה ושניה על מה שקורה סביבנו. בעזרת הסמארטפונים שלנו, אנו מעודכנים 7\24 ואנו רגילים לכך. אנו הולכים לישון עם הטלפון הנייד וקמים איתו בבוקר. וכאשר יש תקלה, להיפרד ממנו יהיה מאוד קשה.

תיקוני והחלפות מסך בקריית אונו
כל מה שצריך לדעת על תיקון מסך בקריית אונו והסביבה

גם קריית אונו מחליפים את המסך הסלולרי

התקלה הכי נפוצה במכשירים סלולאריים כיום היא שבר במסך. למסכי הסמארטפון יש שתי שכבות עיקריות המחוברות בניהן ואחראיות על דברים שונים. מסך המגע- אשר אחראי לאפשרות לבצע פעולות בעזרת מגע של האצבע שלנו, ומסך ה-LCD אשר אחראי על האיכות של הצפיה בתוכן.

לשני המסכים האלו רכיבים חשמליים עדינים וקטנים במיוחד שנפילה או מגע לא נכון עלולים להוות עבור המכשיר נזק. שתי השכבות האלו יקרות להחלפה ולכן כיום יש אלטרנטיבה להגנה עליהן. כיום אתם יכולים להצטייד במסך זכוכית או סיליקון קשיח שיהווה עבור הסמרטפון שלכם שכבה שלישית זולה יותר המגנה על שתי השכבות האחרות.

אם יקרה מצב של נפילה ויהיו סדקים במסך, תוכלו להחליף רק את שכבת ההגנה. דבר אשר יהיה יותר זול וישתלם לכם. כאשר נשבר מסך ההגנה, כדאי להחליפו מיד ולא לחכות לנפילה נוספת אשר יכולה לגרום לנזק בשתי השכבות היקרות. כיום יש מעבדות שונות ומגוונות לפלאפונים באיזור המרכז, תוכלו לגשת ת ולטפל בתקלה.

מה לעשות עכשיו אחרי שנשבר המסך?

הדבר הכי נכון לעשות הוא לגשת למעבדה לתיקון מסך בקרית אונו. במעבדה מכירים היטב את התקלות של שברים במסך כתוצאה מנפילה.

הם מכירים את הדגמים השונים ויודעים איך להחליף את המסך בכל אחד מהם. יש להם מכשור מקצועי אשר מותאם לחלקים קטנים והם יחליפו לכם את המסך בקלות. עלות החלפת מסך זכוכית תעלה לכם כ- 150-250 ש"ח (משתנה כמובן בין הדגמים השונים, לצפיה בטווחי מחירי החלפות המסך לחצו כאן) סכום אשר שווה את העבודה על המכשיר וישמור לכם עליו ליותר זמן.

חשוב לא להקל בכך ראש וגם אם המכשיר עדיין עובד, גשו להחליף את מסך הזכוכית השבור. מסך שבור בעת נפילה נוספת יגרום לנזקים בשכבות הנוספות ואז עלות התיקון תתחיל מ-350 ש"ח ויכולה להגיע ליותר מזה, הכל תלוי במה נפגע בנפילה.

כך לדוגמא, החלפה של לוח אם יכולה להגיע לסכומים גבוהים המתקרבים לסכום שבו קניתם את הטלפון שלכם. תיקון כזה ודאי לא ישתלם לכם והסבירות שתבחרו לקנות חדש. מעבדת סלפי ברמת גן תשמח לאבחן את התקלה במכשיר שלכם, לתת מהידע שלנו ולתת לכם מחירים נוחים. אנו מתקנים את כל התקלות הקיימות במכשירים, כולל תיקון מסכי סמארטפון מכל הסוגים. השירות שלנו אדיב, מקצועי ומהיר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט