תיקון מסך הסמארטפון ברמת גן

נפל לכם הסמארטפון וכל מה שאתם רואים זה שברים של זכוכית או אזורים שאתם לא מצליחים לתפעל בהם את הטאצ'? אלו תקלות נפוצות מאוד לאחר נפילת טלפון נייד. כל מה שאתם צריכים כרגע זה בדיקה של הטלפון הנייד שלכם במעבדה וגם תיקון או החלפת מסך ברמת גן במידת הצורך. יש שיגידו שאין צורך לשלם על החלפת המסך במעבדה ושניתן לעשות זאת לבד בבית. במאמר זה נסביר לכם מה הסיכונים בהחלפת המסך בעצמכם.

האם ניתן לתקן את מסך הטלפון הסלולרי לבד?

המחשבה שעומדת מאחורי ההחלטה להחליף את מסך הסמארטפון השבור בעצמכם היא האפשרות לחסוך את העלויות הגבוהות של המעבדות לתיקון מסכי סמארטפונים. הרשת מלאה בסרטונים שמסבירים איך לבצע זאת בעצמכם ובאתרי הקניות השונים ניתן להזמין חלקי חילוף בעלויות נמוכות. כאשר תתחילו במשימה זו, לרוב תבינו שמדובר בעבודה עדינה מאוד עם המון חלקים קטנים שמצריכים ידע וכלי עבודה מותאמים. בנוסף, כאשר תתחילו בהרפתקאה זו, תצטרכו לעשות בדיקה רצינית על חלקי החילוף שתזמינו. יש חשיבות לאיכות החלקים בעת החלפתם. כמו שאתם מבינים, חלקי חילוף איכותיים וכלי עבודה טובים לרוב יעלו את עלויות התיקון, גם אם מדובר בתיקון שאתם מבצעים בעצמכם.

תיקוני מסך ברמת גן

אם בכל זאת החלטתם לבצע זאת בעצמכם, חשוב מאוד להבין את התקלה שקיימת במכשיר ולעבוד מאוד בזהירות על מנת לא ליצור נזק נוסף. למכשירים הסלולרים יש שלוש שכבות של מסכים. שכבת זכוכית, שכבת מגע ושכבת LCD. תקלות ושברים יכולות להיות בכל אחת מן השכבות. אם השברים הם רק במסך הזכוכית, כדאי שתחליפו רק אותו. במעבדות התיקונים קודם עושים בדיקה של המכשיר ומעריכים היכן התקלה, הערכה כזו עוזרת למעבדה לתקן רק את הנזק שנוצר. אם אתם מחליפים את מסך הזכוכית בעצמכם, דאגו לעשות זאת מאוד בעדינות ורק לאחר שהבנתם איך לעשות זאת, אחרת אתם עלולים ליצור נזק בשכבה השניה או השלישית שעלות תיקונם במעבדה היא יקרה יותר.

הטאצ' בסמאראפון לא עובד- כדאי לגשת למעבדת תיקונים בר"ג

אם שמתם לב שלאחר נפילת המכשיר, יש אזורים בהם הטאצ' לא עובד. אנו במעבדת סלפי ברמת גן ממליצים לכם לא לנסות לתקן לבד את המכשיר. תקלות במסך המגע הן רציניות יותר ומומלץ במצבים כאלו לגשת למעבדה לתיקון מקצועי של המסך. למעבדת cellfi צוות מקצועי של טכנאים מומחים בעלי ניסיון והסמכה בדרג ג' אשר יוכלו לבדוק את המכשיר שלכם ולהבין אילו חלקים פנימיים נפגעו. טיפ מאיתנו, גם אם הטאצ' עדיין עובד במכשיר והסדקים הם על מסך הזכוכית, עדיף שתבואו אלינו למעבדה ואל תנסו להחליף בעצמכם. ניסיונות להחלפה עלולים לגרום נזקים שיעלו לכם יקר, עם זאת, החלפה מקצועית של מסך הסמארטפון שלכם יכולה להאריך את חייו לתקופה ארוכה יותר. אנו נחליף לכם רק את החלקים שבאמת צריך להחליף וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט