תיקון מסך ראשון לציון

החוויה של שבירת מסך הטלפון אינה חוויה נעימה, מכשיר הסלולאר שלכם נקנה במיטב כספכם ואם נודה על האמת, הוא גם החבר הכי טוב שלכם. כל התמונות שלכם, ההודעות, אפליקציות עם מידע שמורים לכם בסמארטפון וכאשר קורה מצב של שבר במסך המחשבה שישר עוברת לכם בראש, ״מת לי הטלפון, צריך לקנות חדש״.

אז אנחנו ננחם אתכם בכך ששברים במסך זוהי תקלה נפוצה, אולי הכי נפוצה כיום. מסך הסמארטפון הוא עדין מאוד ונוטה להישבר לעיתים קרובות. מעבדות הסלולר רגילות לקבל מסכים שבורים לתיקון והם המומחים בפעולה זו. 

החלפה או תיקון מסך בראשון לציון
לתקן או להחליף את המסך בראשון לציון - כל הפרטים

האם כדאי לתקן את מסך הטלפון בעצמנו?

כיום בעידן הטכנולוגי שפקד אותנו ב-20 שנים האחרונות יש מדריכים מצולמים לכל דבר. תוכלו לראות ביוטיוב שלל סרטונים אשר מסבירים איך להחליף את מסך הסמארטפון.

בתור מומחים בתחומי החלפות המסך, התשובה לשאלה זו היא לא. לא כדאי לתקן את המסך בעצמכם. הסיבה לכך שפירוק של מכשיר הטלפון הנייד שלכם כרוכה בפירוק והרכבה של של מעגלי חשמל קטנים ועדינים מאוד. תזוזה של אחד מהם עלולה לעשות נזק למכשיר.

דבר נוסף שלא תמיד יודעים ומגלים אותו רק לאחר שמנסים לתקן את המסך הוא שלעיתים השכבות שלו מודבקות בדבק שפירוקו נעשית באמצעות אנרגיית חום. זוהי טכנולוגיה שלמעשה לא קיימת אצלנו בבית ולכן לא תוכלו להמשיך בתיקון. שימוש חום על מכשיר הטלפון חייבת להיעשות בצורה מבוגרת ועם מכשור המיועד שכן חום על המכשיר עלול לגרום לו נזק.

מה נכון לעשות אם כן נשבר לנו המסך?

  1. להבין שהדבר הנכון ביותר יהיה לפנות למעבדת תיקון מסך בראשון לציון. אל תחששו להשאיר את הטלפון הנייד שלכם אם מדובר במעבדה מוכרת בעלת ניסיון בתחום אשר משתמשת ברכיבים מקוריים. לזמן התיקון תקבלו מכשיר חלופי על מנת שלא תהיו מנוטרלים מהעולם.
  2. דאגו לקנות מגן מסך טוב מזכוכית או מסיליקון אשר יהוו שכבה נוספת המגינה על מסך הטאצ' ומסך ה- LCD
  3. דאגו לקנות כיסוי טוב לסמארטפון, עדיפות לכיסוי מקורי של החברה. מגני המסך המקוריים לרוב יקרים יותר, אך הם שבים כל שקל. הכיסויים המקוריים לרוב מגיעים כמעטפת גם לגב הטלפון וגם לחזית ומהווים שכבת הגנה נוספת. השוליים שלהם בולטות מעט מן המסך, כך שאם הוא נופל, שטח הפנים שלו לא נוגע ברצפה.

אצלנו במעבדת סלפי, יבדקו את הטלפון שלכם ויסבירו לכם מהי התקלה בתוך כ- 15 דקות. אנו נתקן רק מה שזקוק לתיקון. אצלנו החלפת המסך נעשית באמצעות רכיבים מקוריים בלבד ויש לנו ציוד טכנולוגי מתקדם לכל התקלות גם לתיקון מסך בראשון לציון. אם אתם מעוניינים בתיקון מסך באופן איכותי מטכנאים בעלי תעודה אשר מומחים בתיקון תקלות, תגיעו אלינו ותקבלו שירות מקצועי ואדיב.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט