החלפת מסך HTC

לחלק מהאנשים יצרנית הסלולר HTC איננה מוכרת, אך מדובר ביצרנית סלולר עם לא מעט דגמי סלולר כאשר חלקם נמכרו בכמויות גדולות במיוחד. מהסיבה הזאת לא מעט אנשים יחפשו מפעם לפעם מעבדה אשר מתמחה בתיקון מכשירי HTC בהתאם לדגם אשר ברשותם. אך דבר אחד זהה לכל מכשירי הסלולר נכון להיום וזה כמובן המסך שיכול להישבר כמעט בכל נפילה.
אחת מהבעיות המרכזיות בהחלפת מסך ל-HTC זה המורכבות שבתיקון. בשונה ממכשירי סלולר אחרים, בחלק מדגמי ה-HTC ישנו צורך לפרק מספר רכיבים על מנת להגיע למסך. כך שאם לא עושים זאת בצורה מקצועית ישנה סבירות רצינית למצב שבו תגלו תקלות נוספות למכשיר שהגיעו כתוצאה מתיקון רשלני. אז כיצד תוכלו לבצע תיקון מסך ל-HTC ולהיות עם ראש שקט? יש לנו כמה טיפים שהולכים להקל עליכם במיוחד.

החלפת מסך HTC עושים רק במעבדה מקצועית

אל תתפשרו על האיכות והמקצועיות של המעבדה אליה אתם עומדים להכניס את המכשיר שלכם. מכשירי HTC צריכים טיפול מיוחד, שיתבצע על ידי טכנאים אשר מכירים את המכשירים האלה בצורה טובה. לפיכך עליכם לחפש מעבדה אשר מתמחה בתיקון מכשירי HTC.

אם תפנו למעבדה מקצועית אשר מתמחה בתיקון מכשירי HTC תוכלו לדעת שהמכשיר שלכם יתוקן בצורה הטובה ביותר. המסך יוחלף בצורה מקצועית, והמסך החדש שיותקן על המכשיר שלכם יותקן בצורה נכונה ותקינה. כך אפילו לא תרגישו כי החליפו לכם את המסך במכשיר.

החלפת מסך HTC - סלפי
החלפת מסך למכשירי HTC -משתמשים ב- 100% רכיבים מקוריים

התיקון לא צריך לעשות לכם חור בכיס

אומנם כבר הרבה יותר נדיר למצוא מכשירי HTC, אך מהסיבה הזאת אינכם צריכים להוציא סכומי כסף גבוהים על תיקון המכשיר. החלפת מסך ל-HTC זה אומנם תיקון מורכב, אך אם תפנו למעבדת סלפי תוכלו לקבל גם הצעת מחיר שתהיה משתלמת מאוד עבורכם.
אנו במעבדת סלפי עושים את מירב המאמצים על מנת להוציא כל לקוח שנכנס אלינו מרוצה, ולכן אנו שואפים תמיד לגבות מחיר הוגן על כל תיקון שאנו מבצעים. כך כל הלקוחות יודעים שהם מקבלים תיקונים ברמה גבוהה ובמחיר ללא תחרות.

החלפת מסך ל-HTC מקורי עם אחריות מלאה

שתי האלמנטים האחרונים שאתם צריכים לשים אליהם לב זה מצד אחד שהמסך הישן יוחלף במסך חדש. בנוסף לכך מצד שני אתם צריכים לדאוג כי אתם מקבלים אחריות מלאה על התיקון כולו, כך תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות במקרה שבו תופיע תקלה בעקבות התיקון.
תיקון מסך ל-HTC זה תיקון מורכב במיוחד, ולכן אתם צריכים לדעת שיש לכם בסופו של יום אל מי לפנות במקרה שבו המכשיר יינזק כתוצאה מתיקון רשלני. רק מעבדה שתוכל להבטיח לכם אחריות על התיקון יודעת כי היא מבצעת את התיקון על הצד הטוב ביותר, ולכם הלקוחות אין שום סיבה לדאוג.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits:  pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט