החלפת סוללה וואווי

החלפת סוללות מקוריות 100% למכשירי Huawei השונים

הסוללה היא אולי המרכיב החשוב ביותר בסלולרי שלכם, כאשר הסוללה איננה תקינה אתם לא תצליחו להשתמש בצורה תקינה במכשיר. מכאן מגיע הצורך לבצע החלפת סוללה בכל פעם שמתגלות תקלות או בעיות. החלפת סוללה בוואווי הינה אחד מהתיקונים השכיחים ביותר, ומומלץ לוודא כי אתם מקבלים את התיקון כפי שאתם מצפים על מנת שתוכלו ליהנות מסוללה איכותית למשך זמן רב. אז מתי צריך להחליף ב- Huawei וכמה זמן היא צפויה להחזיק לכם מעמד? את כל התשובות תוכלו למצוא במאמר הבא שכולו עוסק בנושא הזה.

החלפת סוללה למכשירי וואווי
החלפות סוללות מקוריות לכל מכשירי huawei השונים

להחליף סוללה בוואווי – מתי מומלץ?

באופן יבש מוטב להחליף סוללה במכשיר שלכם בכל שנתיים או שלוש במעבדת וואווי מקצועית, כך תוכלו לדעת כי הסוללה שלכם תקינה ואתם יכולים לנצל אותה בצורה הטובה ביותר. אך לא תמיד הסוללה שלכם תוכל להחזיק שנתיים או שלוש, לעיתים תצטרכו להחליף אותה לעיתים שכיחות יותר.

נורות אדומות צריכות להידלק אצלכם כאשר הסוללה מתחילה להיגמר במהירות או שמא אתם שמים לב כי הסוללה מתנפחת או מתחממת יתר על המידה. מצבים כאלה הם אינם מצבים טריוויאליים, וברוב המקרים הם יצריכו מכם להחליף את הסוללה על מנת שתוכלו לחזור ולהשתמש במכשיר באופן תקין. 

החלפת סוללה – סוללה מקורית עם אחריות בלבד

אסור לכם לקחת הימורים כאשר מדובר על החלפת הסוללה במכשיר הוואווי שלכם. החלפת סוללה היא אחד מהתיקונים הקריטיים ביותר על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר שלכם באופן תקין. לכן אם תתפשרו על איכות הסוללה או על המעבדה שתבצע עבורכם את התיקון, ככל הנראה השימוש שלכם במכשיר עדיין יהיה שימוש מוגבל.

כאשר אתם מבצעים החלפת סוללה ב- Huawei אתם צריכים לבדוק שתי דברים עיקריים. הדבר הראשון זה שמדובר על סוללה מקורית, בדיוק כמו הסוללה שהחליפו לכם. הדבר השני שמוטב לכם לוודא זה שאתם מקבלים עם הסוללה גם אחריות למשך שנה אחת לפחות, כך תוכלו להיות עם ראש שקט.

למה החלפת סוללה לוואווי מבצעים בסלפי?

אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם שירות של החלפת סוללה לוואווי על ידי צוות הטכנאים המיומן והמקצועי שלנו. אנו שמים את הלקוחות שלנו בראש סדר העדיפויות, כך שאתם תמיד תקבלו מענה מקצועי ותדעו תמיד שיש לכם אל מי לפנות על מנת לשאול שאלות או לשתף בבעיות.

בנוסף אנו נבצע עבורכם את החלפת הסוללה בתוך זמן קצר, כך שמהר מאוד תוכלו לחזור להשתמש במכשיר שלכם. בסופו של יום אנו מבינים עד כמה זה מגביל להיות ללא המכשיר הנייד, ומהסיבה הזאת אצלנו התיקון יהיה מהיר ואפקטיבי.

אנו משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים, ואחרי כל תיקון שמתבצע אצלנו אתם מקבלים אחריות מלאה על התיקון ועל החלקים שהוחלפו. כך שאם אתם רוצים להחליף סוללה בוואווי שלכם, המעבדה שלנו היא הכתובת האידיאלית עבורכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט