החלפת מסך וואווי

מחליפים את מסך ה- Huawei רק עם מסך 100% מקורי

יש ברשותכם מכשיר וואווי? החשש הגדול ביותר שלכם זה ככל הנראה שהמסך של המכשיר יישבר. ההוצאה על תיקום מסך לוואווי אינה הוצאה קטנה, וברוב המקרים היא גם מלווה בלא מעט חשש. 

אז רגע לפני שאתם הולכים למעבדה הקרובה אליכם לבצע תיקון החלפת מסך לוואווי, שווה לכם לקרוא את העמוד הבא. כאן נסביר בדיוק כיצד תבצעו את התיקון בצורה הטובה ביותר ואיך תוכלו לבחור את המעבדה האידיאלית. כי תיקון מסך ל- Huawei זה לא דבר של מה בכך.

החלפת מסך למכשירי וואווי בסלפי
החלפת מסך מקורי בלבד לכל מכשירי וואווי - רק אצל סלפי ברמת גן

מתי מומלץ לבצע החלפה למסך בוואווי?

החלפת מסך לוואווי מוטב לעשות מיד כאשר המסך נשבר או נסדק, ומוטב לא להתמהמה עם ההחלפה. אם לא תבצעו את החלפת המסך בזמן, לא מן הנמנע כי הנזק רק ילך ויחמיר ובמצבים מסוימים עוד אלמנטים בתוך המכשיר יכולים להיהרס גם כן.

בנוסף אם אתם מרגישים כי הטאצ' של המכשיר לא עובד כמו שצריך, במרבית המקרים הפתרון הטוב ביותר יהיה לבצע החלפת מסך ל- Huawei, כך שברגע שיותקן מסך חדש, הטאצ' יחזור לעבוד בדיוק כמו בהתחלה. זה בהחלט יכול לסייע לכם להשתמש במכשיר בצורה טובה הרבה יותר.

איך לבחור את המעבדה הנכונה?

כאשר אתם ניגשים לבחור מעבדה שתספק לכם שירות של תיקון מסך וואווי, עליכם להיות בטוחים כי אתם שמים את המכשיר בידיים המקצועיות ביותר. מדובר על תיקון שכיח מאוד אך באותה מידה גם תיקון מסובך מאוד, ורק טכנאים מיומנים יצליחו לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר כפי שנדרש.

לכן כאשר אתם מחפשים מעבדת תיקון וואווי שתספק לכם החלפת מסך למכשיר, חשוב מאוד שתוודאו כי המסך שמותקן לכם במכשיר הוא מסך מקורי – בדומה למסך שזה עתה הוציאו מהמכשיר. בנוסף עליכם לוודא כי אתם מקבלים אחריות על המסך, כך שאם תתגלה בעיה בזמן הקרוב בגלל התקנה לקויה תוכלו לקבל החלפה נוספת של המסך ללא עלות.

אנו במעבדת סלפי נשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותינו, ולספק לכם את השירות המקצועי ביותר בעזרת הצוות המקצועי שלנו.

כמה עולה תיקון מסך ל- Huawei?

השאלה החשובה ביותר מבחינתכם זה כמובן כמה יעלה לכם להחליף את המסך? הרי מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, שברוב המקרים מגיעה גם בזמן הבעייתי ביותר. אז נספר לכם כי אצלנו במעבדת Cellfi תוכלו לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר על שירות של החלפת מסך ל- Huawei.

מכיוון שיש מכשירים חדשים ומכשירים ישנים יותר העלות של החלפת מסך משתנה בהתאם לדגם של המכשיר. החלפת המסך לדגם הזול ביותר מתחילה מ-300 שקל והחלפת מסך לדגם החדש ביותר יכולה לנוע סביב ה-700-800 שקל. על מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר אישית עבורכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו: 077-433568 או ליצור קשר בטופס מטה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט