החלפת סוללה מייזו

החלפת סוללות מקוריות 100% למכשירי Meizu השונים

למייזו טלפוניים סלולריים מצויינים עם המון יתרונות. חווית המשתמש שלו ומערכת ההפעלה הן מהטובות והידידותיות, הסוללה שלו נשארת לאורך זמן רב והמחיר שלו ביחס לסמארטפונים אחרים הרבה יותר זול. הסינים השתדלו מאוד לדאוג לטלפון שיש בו המון יתרונות. ובכל זאת, כמו בכל מכשיר חשמלי ובמיוחד אם מדובר במכשיר עדין במיוחד אשר מגיע איתנו לכל מקום, אפילו לשירותים, יש תקלות.

התקלות הן תקלות שנפוצות בכל הסמארטפונים ומגיעות לעיתים משחיקת המכשיר או זמן השימוש. אחת התקלות שאנשים נתקלים בה היא בעיה בטעינת הסוללה אשר עלולה להיפגע או להינזק בכל מיני צורות. במצב כזה תצטרכו לתקן את המייזו שלכם וייתכן שתזדקקו להחלפת הסוללה על מנת שהמכשיר ימשיך לתפקד.

החלפת סוללה מייזו אצל מעבדת סלפי
החלפת סוללה מקורית עבור כל מכשירי מייזו השונים

תקלות נפוצות אשר מצריכות את החלפת הסוללה ב- MEIZU

סוללת המייזו היא מקור הכוח החשמלי של המכשיר שלכם, כאשר הסוללה אינה עובדת טוב היא למעשה מתחילה לקרטע. במצבים אלו סביר שתראו שינויים במילוי הסוללה כאשר תטעינו אותה. בחלק מן המקרים היא לא תתמלא עד הסוף או תתרוקן מאוד מהר ולעיתים אפילו הטלפון יתכבה לכם פתאום.

מצבים נוספים וקצת יותר חמורים הם הירטבות הסוללה או כניסת לחות ויצירה של קורזיה וגם התנפחות של הסוללה אשר מצריכה החלפת סוללת מייזו באופן מיידי. להחליף את הסוללה זו לא הבעיה, אך יש צורך בציוד מתאים שאותו סביר שתמצאו רק במעבדה. פתיחת המכשיר מצריכה חימום בעזרת מכשור מיוחד אשר לא ניתן לעשותו לבד בבית. לכן מומלץ להחליף את הסוללה במעבדה לתיקון מייזו אשר מקצועית ומכירה את המכשיר באופן הטוב ביותר.

איך מתבצע התיקון במעבדת מייזו?

תחילה טכנאי מוסמך יבקש לראות את המכשיר ולבדוק ולאבחן את התקלה בסוללה. הטכנאי לא ימהר לפתוח את הטלפון עד שלא יבין מה הצורך. במידה ויש צורך להחליף את הסוללה, מעבדת תיקון מייזו מקצועית תסביר לכם בדיוק את השלבים של מה הם הולכים לעשות.

לאחר שתחליטו כי אתם מעוניינים בהחלפת הסוללה במייזו שלכם, הטכנאי ייתן לכם טלפון חלופי ויעדכן אתכם כמה זמן ימשך התיקון. במעבדה הטכנאי יפתח את הטלפון בעזרת מכשיר חימום עדין אשר ממיס את הדבק שמדביק את החיבורים. הוא יוציא בעדינות את הסוללה התקולה וישים במקומה סוללה חדשה ומקורית.

כמה יעלה לכם להחליף את סוללת המייזו שלכם?

החלפת סוללת מייזו לא עולה הרבה, טווח המחירים לרוב ינוע בין 55 שקלים ל- 150 שקלים אודות לרכיבים המוזלים של סמארטפון זה. המחירים משתנים בין המעבדות השונות. אצלנו במעבדת סלפי דואגים לבוא לקראת הלקוח ולתת מחירים נוחים מאוד.

למרות המחיר הנוח, אנו לא מתפשרים על איכות הרכיבים או איכות התיקון. אצלנו הטכנאים מוסמכים ועובדים בצורה מקצועית על כל מכשיר ומכשיר על מנת להביא אותו למצב הטוב ביותר שלו לאחר התיקון. אנו נדאג להחליף לכם את הסוללה בעזרת ציוד חדיש ולהחזיר את הטלפון במהירות לשימוש.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט