תיקון ניקוי קורוזיה מייזו

ביצוע תיקון או ניקוי קורוזיה לכל דגמי Meizu הישנים+חדשים

העולם כולו פועל על שימוש במים, אנו שותים מים במהלך היום יום, משתמשים בהם למקלחת, ניקיון והשקיה והם טובים עבורנו, אך עבור המכשירים החשמליים והסמארטפונים זו למעשה צרה צרורה. כניסה של טיפת לחות לתוך המכשיר תגרום לתופעה שנקראת קורוזיה ועל מנת להמשיך להשתמש במכשיר לאורך זמן, סביר שתזדקקו לתקן את המייזו ולבצע ניקוי קורוזיה מקצועי במעבדה. במאמר זה אנו נסביר מהי קורוזיה, מה חשוב לעשות לפני שמגיעים למעבדה ועל מה לשים דגש בבחירת המעבשה.

ניקוי קורוזיה מייזו במעבדת סלפי
סלפי מטפלים בתקלות קורוזיה בכל דגמי meizu השונים

מהי קורוזיה?

קורוזיה זהו למעשה תהליך כימי אשר הורס חומרים שונים כאשר הם חשופים ללחות ולחמצן בסביבה. כך למשל רכיבי ברזל מקבלים חלודה. החלודה היא סוג של קורוזיה בברזל. הקורוזיה למעשה אוכלת את המתכת וגורמת להרס שלה.

במכשירים הסלולריים בכלל ובמכשיר המייזו בפרט יש שימוש בחומרים העשויים ממתכות שונות וגם בהן עלול להופיע תהליך של קורוזיה במידה והם נחשפו ללחות ולחמצן יחד. תהליך הקורוזיה במכשירים הסלולריים הוא חמור מכיוון שמושפע גם מתהליכים כימיים חשמליים.

נסיון להדליק מכשיר טלפון נייד שעבר קורוזיה עלול להיות הרסני מאוד לטלפון ולגרום לקצרים חשמליים. על מנת למנוע זאת כדאי ורצוי לגשת עם המכשיר למעבדה מקצועית אשר תבצע ניקוי קורוזיה למייזו שלכם. ניקיון הקורוזיה התבצע באופן מקצועי הוא תהליך נחוץ מאוד על מנת להאריך את חיי הטלפון שלכם

איך מנקים קורוזיה במעבדת סלולר

אז ההמלצה היא קודם כל למזער נזקים כבר בבית על ידי כך שקודם כל תכבו את המכשיר ותעצרו את הפעילות החשמלית שלו. כאשר תגיעו למעבדה הסבירו בפירוט מה קרה למכשיר על מנת שהטכנאים יבינו את הנזק של המכשיר. לאחר אבחון המצב, מעבדת הסלולר לתיקון מייזו תחליט על הטיפול הראוי. במעבדה לתיקון מייזו יש את כל המכשור הטכנולוגי המתקדם לתקן עבורכם את הטלפון ולהסיר את רוב נזקי הקורוזיה. המעבדה תשתמש בחומרים אשר מטרתם לעצור את הקורזיה ונזקיה ככל האפשר.

על מה חשוב לשים לב בבחירת מעבדת סלולר לניקוי קורזייה במייזו?

ניקוי קורוזיה זהו תהליך שמצריך ידע, רק טכנאים מוסמכים כמו במעבדת cellfi יוכלו לטפל בקורוזיה כמו שצריך ולהחזיר לכם מכשיר עובד ותקין. חשוב לדעת כי אף מעבדה לא יכולה לנקות את כל הקורוזיה ב-100 אחוז, אך מעבדה מקצועית בהחלט תוכל להוציא מהמכשיר את המקסימום ותחזיר אותו לפעילות, שבסופו של דבר זה מה שאתם מחפשים ומעוניינים. ניקוי קורוזיה במכשירים לוקחת זמן וזהו תהליך שלעיתים מצריך תיקון של מספר ימים, אצלנו במעבדת סלפי יעשו הכל כדי לשחרר לכם את המכשיר במהירות ובינתיים אנו נצייד אתכם במכשיר חלופי כדי שלא תהיו מנותקים לגמרי.

לסיכום, ניקוי קורוזיה למייזו עושים אך ורק במעבדה מרצועית, אתם יכולים לעזור בתהליך בעזרת כיבוי המכשיר. ניסיונות לניקוי קורוזיה באופן עצמאי פחות מומלצים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט