החלפת גב גוגל פיקסל

מחליפים את גב ה-Google Pixel עם 100% רכיבים מקוריים

יש ברשותכם מכשיר גוגל פיקסל? אם מדובר על אחד מהמכשירים החדשים, ככל הנראה אתם עושים את מירב המאמצים על מנת לשמור עליו. אך מה קורה כאשר אתם צריכים לקבל תיקון גב לגוגל פיקסל? אומנם מכשירי הגוגל פיקסל בנויים בצורה טובה, אך נפילה לא טובה של המכשיר עלולה לעקם או לסדוק את המסך האחורי של המכשיר. תיקון מסך אחורי ל- Google Pixel חייב להתבצע במקצועיות על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר כמו פעם.

איפה תוכלו למצוא מעבדה לתיקון גוגל פיקסל? ממש כאן. אנו במעבדת סלפי מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות במכשירי גוגל פיקסל, כך שאם אתם צריכים החלפת מסך פאנל אחורי לגוגל פיקסל אנו בהחלט נוכל לבצע עבורכם את התיקון בצורה הטובה ביותר.

החלפת גב למכשירי גוגל פיקסל
כל הפרטים על החלפת גב/מסך אחורי לגוגל גלאקסי שלכם

החלפת גב אחורי ל- Google Pixel- מדוע זה כל כך חשוב?

בשונה ממכשירי האייפון או מכשירי הגלקסי החדשים, מכשירי הגוגל פיקסל עדיין מגיעים עם גב עשוי מתכת. אז מדוע כל כך חשוב להגיע למעבדת סלפי על מנת לבצע החלפת פאנל אחורי לגוגל פיקסל? יש לכך לא מעט סיבות שיכולות לגרום לכם להגיע אלינו בהקדם.

ראשית מבחינה אסתטית, המכשיר שלכם נראה הרבה פחות טוב כאשר יש לו קימור בגב האחורי. אך סיבה הרבה יותר חשובה זה כמובן הסוללה שלכם, שיכולה להינזק כתוצאה מאותה מכה שהמכשיר קיבל. אם לא תגיעו אלינו על מנת לבצע החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל, הסוללה שלכם יכולה גם היא להיהרס.

חשיבות הרכיבים המקוריים

השוק מוצף במעבדות שמוכרות לכם תיקונים והחלפות גב למינהם עם רכיבים חלופיים – ואתם רוצים לברוח מהאפשרות הזו כמו מאש, למה? 

כי רכיבים מזויפיים יכולים להרוס עוד יותר את הפיקסל שלכם ממה שהוא עכשיו. למשל, אם אותה מעבדה מדביקה לכם בצורה חובבנית מסך אחורי בצורה לא טובה, הוא יכול להידבק לרכיבים פנימיים וכל תזוזה במכשיר תפגע בהם. אתם לא רוצים להכניס את המכשיר לתיקון – ולקבל מכשיר תקול עוד יותר, נכון? לכן ההמלצה הכי חשובה שלנו מכאן היא תמיד תמיד (תמיד) להחליף רכיבים מקוריים בלבד ולא זיופים. וזה תופס גם בתיקון של החלפת גב לגוגל פיקסל שלכם, אז ביחרו בקפידה את המעבדה לתיקון הגוגל פיקסל שלכם.

תוך כמה זמן מתבצעת ההחלפה?

השאלה החשובה ביותר שכמעט כל לקוח שמגיע אלינו שואל את עצמו זה בתוך כמה זמן מתבצע התיקון? הרי אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו ימים ארוכים ללא הגוגל פיקסל שלו. לכן אנו במעבדת סלפי עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם החלפת גב אחורי לגוגל פיקסל בצורה המהירה ביותר.

זמן התיקון המקסימאלי עומד על עד שלושה ימי עסקים מרגע הכנסת המכשיר למעבדה שלנו. אך ברוב המקרים החלפת פאנל אחורי ל- Google Pixelמתבצעת בתוך כמה שעות, ללא פגיעה באיכות התיקון כמובן.

כמה עולה החלפת מסך אחורי וגב של גוגל פיקסל?

על מנת שתוכלו לדעת את העלות המדויקת של תיקון גב אחורי לגוגל פיקסל תצטרכו ליצור איתנו קשר. המחירים משתנים בהתאם לסוג המכשיר ובהתאם לדגם המכשיר, כך שהצעת מחיר מדויקת היא דבר חיוני שאנו נרצה לספק לכם בשקיפות מלאה.

אסור לכם לקחת סיכונים כאשר אתם מחפשים מעבדה לתיקון גוגל פיקסל. אנו במעבדת סלפי נספק לכם את כל הסיבות לצאת עם חיוך, ולהבין כי קיבלתם את התיקון האיכותי ביותר. אנו נבצע עבורכם תיקון פאנל אחורי לגוגל פיקסל עם חלקים מקוריים בלבד ואחריות מלאה על התיקון כולו.

טווחי מחירי החלפת גב אחורי

תיקוןמחיר (ש״ח)סוג
החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 3330 – 340גב מקורי
החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 3 XL380 – 400גב מקורי
החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 4410 – 440גב מקורי
החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 4 XL440 – 490גב מקורי

* דגמים מובילים | על פי מחירי זאפ ומקורות נוספים ברשת | טווחי עלות משוערת | המחירים יכולים להשתנות מעת מעת, לפי חומרת התיקון ועוד.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט