תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל

החלפה או תיקון שקע הטעינה בכל מכשירי Google Pixel

אחד מהנושאים החשובים ביותר שאתם צריכים לוודא במכשיר שלכם זה כי שקע הטעינה תקין. ישנם מצב שבהם שקע הטעינה נשחק ככל שמשתמשים בו, ומכאן תהיה לכם בעיה להטעין את המכשיר.

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל יאפשר לכם לחזור ולהטעין את המכשיר שלכם כמו בעבר, וכך לא תצטרכו לדאוג אם יש לכם טעינה או לא. אחד מהדברים המתסכלים ביותר שיכולים להתרחש זה שאתם קמים בבוקר ומגלים כי המכשיר לא הוטען בכלל, אך לשמחתכם יש לכך פתרון.

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל
בסלפי מתקנים או מחליפים שקע טעינה של מכשירי גוגל פיקסל

מחיר החלפת שקע טעינה לגוגל פיקסל

אסור לכם להזניח את הנושא של החלפת שקע טעינה במכשיר שלכם, מדובר בפעולת תיקון יחסית פשוטה שיכולה לעשות עבורכם את כל ההבדל. אם לא תטעינו כמו שצריך את המכשיר תוכלו גם לפגוע בסוללה, ומכאן התיקון רק יהפוך להיות הרבה יותר יקר. אך כמובן שלפני שתבצעו את התיקון, תרצו לדעת מהי העלות של תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל?

אנו במעבדת סלולר סלפי נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר, אך גם את המחירים הזולים ביותר. העלות שלנו להחלפת שקע טעינה למכשירי google pixel נעה בין 150-250 שקל, כאשר העלות משתנה בהתאם למכשיר שברשותכם. על מנת שתוכלו לדעת את המחיר המדויק, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו והנציגים שלנו יספקו לכם את כל התשובות.

האם תיקון שקע טעינה ל-google pixel מתבצע במקום?

אנו מודעים לחשיבות של המכשיר הסלולרי בתפקוד היומיומי שלכם, ולכן המשימה שלנו היא להחזיר לכם את המכשיר במהירות האפשרית על מנת שתוכלו לחזור לשגרה. אצלנו תוכלו לקבל תיקונים מהירים ובמקצועיות הנדרשת, כך תוכלו לדעת כי סיפקתם למכשיר שלכם את התיקון האידיאלי עבורו.

החלפת שקע טעינה לפיקסל כדאי שיתבצע אצל מעבדת גוגל פיקסל ויכול להסתיים תוך מספר שעות, ואנו נקרא לכם בהקדם על מנת שתוכלו לקבל את המכשיר שלכם ולהטעין אותו כמו פעם. מעבדת סלפי היא מעבדה מרכזית לתיקון שקע טעינה בכל סוגי המכשירים, כך שאתם יכולים להיות רגועים כאשר המכשיר שלכם נמצא אצלנו.

כמה קריטי להחליף שקע טעינה בגוגל פיקסל?

תדמיינו לכם מצב שבו אינכם יכולים בכלל להטעין את המכשיר הנייד שלכם? המצב הזה נראה לכם כמו מצב תקין? ברוב המקרים התשובה המוחלטת תהיה "לא". אך המצב הזה בהחלט יכול לקרות אם לא תבצעו תיקון של שקע טעינה בזמן.

אם אתם שמים לב כי שקע הטעינה שלכם מתחיל לעשות בעיות והמכשיר שלכם לא תמיד נטען כאשר אתם מחברים את המכשיר למטען זה בהחלט אמור להדליק אצלכם נורה אדומה. תיקון שקע טעינה לgoogle pixel יגרום לכך שתוכלו לדעת כי המכשיר שלכם תמיד יהיה מוטען, ולא תגיעו למצב שבו לא תוכלו להטעין אותו יותר – סיטואציה שיכולה לפגוע לכם בהתנהלות השוטפת שלכם ביומיום.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט