תיקון גוגל פיקסל 1

מכשירי גוגל הפכו להיות מכשירים נפוצים מאוד בשוק הסלולר, וכיום תוכלו למצוא לא מעט אנשים אשר משתמשים במכשירים אלה. המכשירים לרוב מתאימים בצורה מושלמת לכף היד, והם מגיעים עם נתונים מרשימים אשר לא מביישים אף חברה בשוק הסלולר. אך כאשר אתם צריכים תיקון גוגל מסיבה כזאת או אחרת, אל מי אתם צריכים לפנות? את כל התשובות תוכלו למצוא במאמר הבא.

תיקון Pixel 1: למה לבחור דווקא במעבדה מרכזית ל- Google?

את מכשיר הגוגל שלכם תוכלו לשים כמעט בכל מעבדה שבה תבחרו, אז מדוע חשוב שתבחרו בצורה נכונה את המעבדה שאליה תכניסו את המכשיר לתיקון? מכיוון שזה יכול לעשות את ההבדל בין תיקון מוצלח ובין תיקון פחות מוצלח.

מעבדה מומחית לגוגל פיקסל תדע בדיוק אילו חלקים צריך להחליף, ואילו פתרונות עשויים לסדר את המכשיר שלכם. בנוסף ברגע שתכניסו את המכשיר למעבדה תוכלו לדעת שאתם בראש שקט, ויש מי שדואג לספק לכם את התיקון האפקטיבי ביותר. כי בסופו של יום אתם צריכים לסמוך על המעבדה שאליה אתם מכניסים את המכשיר. תיקון ברמה גבוהה מקבלים אך ורק במעבדת גוגל איכותית ומוסמכת, אנו במעבדת סלפי מתמחים בתיקון של מכשירי Google מכל הסוגים.

תיקון גוגל פיקסל 1 במעבדת סלפי
תיקון Google pixel 1 במעבדת סלפי

החלפת מסך

כל תיקון במכשירי google השונים הינו תיקון חשוב, אך אחד מהתיקונים החשובים ביותר זה תיקון מסך שבור או סדוק. באמצעות המסך אתם מתפעלים את המכשיר, ואם המסך שלכם לא יהיה במיטבו תתקשו מאוד לתפעל את המכשיר ולהשתמש בטאצ' בצורה טובה. לכן אתם צריכים לדאוג כי אתם מקבלים מסך מקורי, ושהתקנת המסך מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר. תיקון מסך לפיקסל 1 על ידי מעבדת סלפי יספק לכם את כל הדרישות שלכם.

החלפת סוללה

מכשירי גוגל ידועים בעיקר בזכות הסוללה החזקה שלהם, אך מה קורה כאשר הסוללה נשחקת? ככל שתשתמשו יותר במכשיר כך הסוללה תישחק ולא יהיה מנוס מלהחליף אותה. החלפת סוללה לגוגל פיקסל 1 חייב להתבצע במקצועיות הנדרשת, כך שאתם לא תשימו לב שהסוללה הוחלפה ותוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן.

תיקון שקע טעינה

אתם מנסים להטעין את המכשיר שלכם אך ללא הצלחה? מדובר באחת הסיטואציות המתסכלות ביותר. במקרה כזה במרבית המקרים תצטרכו לבצע החלפת שקע טעינה ב- Pixel 1 שלכם בהקדם האפשרי. בזכות החלפת שקע הטעינה תוכלו להמשיך להטעין את המכשיר שלכם באופן מקסימאלי ובמהירות המרבית. דבר חיוני במיוחד מכיוון שאנו משתמשים במכשיר כמעט בכל כמה דקות.

ניקוי קורוזיה

המכשיר שלכם נפל למים? זוהי יכולה להיות סיטואציה מאוד מלחיצה. אך בזכות הטכנאים המיומנים שלנו במעבדת Cellfi תוכלו לקבל ניקוי קורוזיה לכל דגמי הפיקסל וגם לדגם הראשון, ברמה הגבוהה ביותר. אנו נדאג כי לא תצטבר קורוזיה באזורים הבעייתיים במכשיר, כך שתוכלו לדעת כי המכשיר שלכם הולך להחזיק עוד זמן רב תקין ונקי מקורוזיה.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-בגוגל-Pixel-1

החלפת שקע טעינה לגוגל פיקסל 1

ניקוי-קורוזיה-בגוגל-Pixel-1

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 1

החלפת-סוללה-בגוגל-Pixel-1

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 1

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט