תיקון מסך גוגל פיקסל

מחליפים את מסך ה- Google Pixel רק עם 100% מסך מקורי

מסך המכשיר הסלולרי שלנו הוא בעל חשיבות גדולה מאוד עבורנו. המסך מאפשר לנו תצוגה רחבה, נעימה לעין, קריאה של מסמכים, שימוש באפליקציות ועוד פעולות רבות שאנו עושים ביום יום במכשיר שלנו. כל אחד על פי העדפותיו, אך ללא מסך, לא תוכלו לבצע אף אחת מהמפעולת במכשיר הסמארטפון שלכם. אחד המכשירים בעלי המסך הנוח לפעולות שלנו הוא מכשיר הגוגל פיקסל A3. מדובר במכשיר בעל מסך שגודלו 5.5 אינץ, בעל רזולוציית מסך 1080.

המסכים במכשיר ה- Google Pixel מבוססים על שבב Snapdragon 845 עם זיכרון אחסון בנפח 64 עד 128 ג'יגה בייט וזיכרון עבודה בנפח 4 ג'יגה בייט. כל הנושא של צילום במכשיר הגוגל פיקסל מתקדם מאוד. בקדמת המסך תוכלו להנות ממערך צילום כפול בעל 8 מגה פיקסל. בנוסף המסך מעלה את גרסת האנדרואיד 9.0 באופן חלק. אחד היתרונות החזקים ביותר של מסך גוגל פיקסל הוא עמידותו למים ואבק, אך למרות כל היתרונות החזקים של המכשיר, עדיין מדובר בסמארטפון שהמסך שלו עלול להישבר וסביר שתזדקקו לבצע החלפה או תיקון מסך לגוגל פיקסל במעבדה באחד מן הימים.

תיקון המסך בגוגל פיקסל במעבדת סלפי
החלפה או תיקון המסך של מכשיר הגוגל פיקסל שלכם? רק מסך מקורי - רק בסלפי

אז איך מתבצע תיקון המסך?

מעבדה טובה לתיקון סמארטפונים מעוניינת להוציא את הלקוחות שלה מרוצים עם 0 תקלות. היא מעוניינת לתקן בטלפון הסלולארי רק דברים שבהם הייתה תקלה.

לכן, על מנת לעשות עבודה מדויקת, הדבר הראשון שתעשה מעבדה טובה הוא לבחון היכן התקלה, מה צריך להחליף, כממה זמן זה ייקח ומה עלות התיקון. כל הפרטים האלו חשובים מאוד עבור הלקוח, ומעבדה לתיקון גוגל פיקסל טובה תציין אותם בשקיפות מלאה. במקרה של שברים במסך הגוגל פיקסל A3 שלכם, עליהם לבדוק היטב האם הפגיעה היא רק במסך הזכוכית או שמה נפגע מסך המגע או חלקי המצלמה שנמצאים בקדמת המכשיר ובגבו. בדיקה מדויקת תחסוך לכם בזמן ובעלות תיקון המסך.

וכמה ייעלה לנו התענוג? תיקון של מסך הזכוכית לרוב יהיה תיקון זול ויעלה כ- 250 ש"ח. החלפת מסך מגע ומערך הצילום בגוגל פיקסל יעלה יותר ויכול להגיע גם לכ- 950 ש"ח.

היתרונות בלתקן את מסך הגוגל פיקסל במעבדה

ברשת יש סרטונים רבים המציעים לתקן את מסך הסמארטפון בעצמכם. אנו לא ממליצים לעשות זאת לבד. כמו שאתם מבינים, במסכי גוגל פיקסל, מעבר למסך המגע יש מרכיבים נוספים כמו המצלמה. נגיעה או תזוזה במקומות לא נכונים עלולה לעשות יותר נזק מבתחילת התיקון.

מעבדות לתיקון מכשירים סלולאריים מצטיידים בציוד טכנולוגי מקצועי לעבודה עדינה בעת תיקון מסך, יש להם ניסיון עם כל סוגי הטלפונים ובפרט בכל דגמי Google Pixel. אצלנו במעבדת Cellfi מכירים את כל סוגי המכשירים, אנו מתקנים גם תקלות קשות שמעבדות אחרות לא הצליחו לתקן. יש לנו ציוד סופר מתקדם ואיכותי ואנו נעשה מאמץ לתקן לכם את המכשיר בזמן הקצר ביותר ועם איכות תיקון ללא פשרות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט