תיקון גוגל פיקסל XL

גוגל הפכה להיות בשני העשורים האחרונים אחת מהשחקניות החזקות ביותר בעולם האינטרנטי. בשנת 2016 היא נכנסה גם אל שוק הסלולר עם מספר מכשירי דגל, אחד מהם היה גוגל פיקסל 1 XL שהיה גם עם תג מחיר אטרקטיבי. תיקון גוגל פיקסל XL הוא לא דבר של מה בכך, בטח שכיום המכשיר כבר לא נמכר וקשה מאוד למצוא מעבדות שיספקו לכם תיקון מקצועי. תיקון Google Pixel XL עושים רק עם מעבדת סלפי.

תיקון Google Pixel XL בראש שקט

אתם חוששים להכניס את המכשיר הנייד שלכם למעבדה שאינכם מכירים? אנו בהחלט מבינים אתכם. אנו במעבדת סלפי נספק לכם את כל הסיבות לסמוך עלינו, בטח כאשר מדובר על תיקון Google Pixel XL שמתבצע על ידי צוות טכנאים מיומן אשר יודע לתקן ולסדר את כל סוגי התקלות.

אצלנו במעבדת סלפי גם תקבלו את המחירים הטובים ביותר על כל סוגי התיקונים, כך שאתם לא צריכים להוציא סכומי כסף גבוהים. כי בסופו של יום לכל אחד מגיעה האפשרות לקבל תיקון גוגל פיקסל xl ברמה הגבוהה ביותר, ולא להוציא על כך מאות שקלים על כל בעיה קטנה.

תיקון גוגל פיקסל XL (1)
תיקון google pixel xl עם רכיבים מקוריים בלבד

החלפת מסך

המסך הוא אולי החלק החשוב ביותר בכל מכשיר סלולרי, בטח במכשירים החדשים שהשימוש במכשיר הוא בעזרת הטאצ'. תיקון מסך לגוגל פיקסל 1 XL הינו חיוני מאוד, ומחייב אתכם לדאוג כי הוא מתבצע ברמה הגבוהה ביותר. במעבדת סלפי נספק לכם מסך מקורי עם אחריות מלאה ובמחיר מפתיע במיוחד בשבילכם. אז זה הזמן להחליף את המסך ולחזור לראות במכשיר כמו שצריך.

החלפת סוללה

ככל הנראה הגוגל פיקסל xl שלכם נמצא אצלכם כבר מספר שנים. הסוללה בוודאי כבר לא מתפקדת כמו בעבר, וזה בהחלט הגיוני. לכן לפני שאתם מחליפים למכשיר חדש, זה הזמן לבצע החלפת סוללה ל Google Pixel XL כך שתוכלו להחזיר לעצמכם את היכולת להשתמש במכשיר במשך מספר רב של שעות ברצף.

תיקון שקע טעינה

שקע טעינה הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בכל מכשיר. אך עם הזמן שקע הטעינה נשחק, ומכאן לא תהיה לכם ברירה אלא להחליפו. תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל xl חייב להתבצע ברמה הגבוהה ביותר, כך שההטענה של המכשיר עצמו לא תיפגע. במעבדת גוגל פיקסל מתמחים בכל סוגי התיקונים עבור Google Pixel XL גם בהחלפת שקע טעינה.

ניקוי קורוזיה

אם נכנס למכשיר שלכם מים, גם אם אפילו לא שמתם לב – עם הזמן יתחיל תהליך של קורוזיה. זהו תהליך הרסני שיגרום למכשיר שלכם לשבוק חיים. אנו במעבדת סלפי מספקים ניקוי קורוזיה ל- Google Pixel xl ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להשתמש במכשיר שלכם לעוד זמן רב.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-בגוגל-Pixel-XL

החלפת שקע טעינה לגוגל פיקסל XL

ניקוי-קורוזיה-בגוגל-Pixel-XL

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל XL

החלפת-סוללה-בגוגל-Pixel-XL

החלפת סוללה לגוגל פיקסל XL

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט