תיקון וואן פלוס 7 פרו

מכשירי הוואן פלוס הולכים ומתעצמים בעולם הסלולר, על איכות המכשירים ומחירם אין פשרות בשוק הסלולר. עם השנים נוספים עוד ועוד מכשירים והתחרות הולכת וגדלה.

אך כל תקלה במכשיר הוואן פלו 7 פרו יכולה להיות קריטית ולסכן את אופן פעילותו של המכשיר ולכן בעת תקלה יש לפנות למעבדה אמינה ומקצועית אשר מתמחה בטיפול בתקלות במכשיר. כל הפרטים שאתם צריכים לפניכם:

תיקון One Plus 7 פרו במעבדת OP אמינה

תקלה במכשיר הוואן פלוס 7 פרו הינה דבר אשר עלול לסכן את המכשיר ולהפריע לתפקודו באורח חיינו, ישנם מעבדות רבות אשר מתעסקות בתיקון וואן פלוס 7 פרו אך יש חשיבות רבה לבחירת מעבדה מקצועית אשר מתמחה בתיקון תקלות במכשירי וואן פלוס.

מעבדות תיקון וואן פלוס מחזיקות טכנאים מקצועיים ביותר, בעלי ניסיון רב בתיקון וואן פלוס 7 פרו כך שתוכלו להיות בטוחים שמכשירכם יזכה לטיפול הטוב ביותר אצלנו במעבדה.

תיקון מכשיר וואן פלוס 7 פרו בסלפי
מכשיר ה One plus 7 פרו שלכם עושה בעיות? אצלנו תוכלו לתקן את כל סוגי התקלות

תיקון או החלפת המסך של ה- 7 פרו

המסך במכשירי הסלולר הינו חלק חשוב ומהותי לתפקוד המכשיר, את הפעולות השוטפות אנו מבצעים במסך וכל פגיעה בו אם זה סדק או שבר יכול להשפיע רבות על תפקוד המכשיר ואף להשבית אותו .

לכן כאשר מבצעים החלפת מסך יש חשיבות להחלפה מקצועית ואמינה ללא פשרות, בנוסף חשוב לדעת שהמסך המוחלף הינו מקורי ומתאים למכשיר. אצלנו במעבדת סלפי הטכנאים ידאגו שהחלפת המסך ותיקו הוואן פלוס 7 פרו יהיו בצורה הטובה ביותר על מנת שמכשירכם יוכל לחזור לתפקוד מלא ללא תקלות.

החלפת סוללה בוואן פלוס 7 Pro

כולנו חווינו ירידה באיכות הסוללה במכשיר, הדבר קורה לאחר זמן מה כאשר המכשיר ברשותנו וההשפעה של זה מורגשת מיד, המכשיר כבר אינו מחזיק זמן רב והסוללה מתרוקנת מהר. כאשר מרגישים שהסוללה כבר אינה תקינה יש צורך להחליף אותה, תיקון וואן פלוס 7 פרו והחלפת סוללה צריכים להתבצע במעבדה אמינה ובעלת חלקים מקוריים. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו להיות בטוחים שנשעה זאת על הצד הטוב ביותר ובמקצועיות רבה.

טיפל בבעיות טעינה

כאשר שקע הטעינה הדבר עלול להשפיע על תפקוד המכשיר בכך שהסוללה לא תטען כראוי וכך המכשיר לא יחזיק לזמן רב, שמבצעים תיקון בוואן פלוס 7 פרו ומבצעים החלפת שקע טעינה חשוב להקפיד על אופן החלפה מקצועי אשר יגרום לקלה להסתדר על הצד הטוב ביותר. במעבדת סלפי מבטיחים את התיקון במקצועיות רבה.

המכשיר נרטב? בצעו ניקוי קורוזיה מקצועי ל OP 7 Pro

מכשיר סלולרי אשר נופל למים או נרטב יכול להינזק קשות, תיקון תקלה כזאת וניקוי קורוזיה במכשיר וואן פלוס 7 חייב להתבצע במקצועיות רבה על מנת להאריך את ימיו של המכשיר הסלולרי, אנו בסלפי נדאג לטיפול בתקלה על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מה התיקון שאתם צריכים?

תיקון-שקע-טעינה-Oneplus-7-pro

תיקון שקע טעינה One Plus 7 Pro

תיקון-שקע-טעינה-Oneplus-7-pro

ניקוי קורוזיה One Plus 7 Pro

החלפת-סוללה-Oneplus-7-pro

החלפת סוללה One Plus 7 Pro

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט