החלפת סוללה וואן פלוס

החלפת סוללות מקוריות בלבד לכל מכשירי One Plus

שוב פעם אתם מוצאים את עצמכם ללא סוללה בוואן פלוס שלכם? הרי זוהי אחת מהסיטואציות המרגיזות ביותר, שמצריכות מכם להוציא את כל היצירתיות שלכם כלפי חוץ על מנת למצוא מטען זמין.

אז למה שפשוט לא תקדימו תרופה למכה ותחליפו סוללה? החלפת סוללה בוואן פלוס שלכם תסייע לכם להחזיר את הסוללה לתפקודה הראשוני, וכך תוכלו לדעת שאתם יכולים לצאת מהבית ללא דאגות. כי אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו נשאר בחוץ, והסלולרי עצמו ללא טעינה בכלל.

החלפת סוללה לוואן פלוס במעבדת סלפי

סוללת הוואן פלוס נגמרת מהר מדי? ייתכן וכדאי להחליף אותה

המשימה הראשונה שלכם תהיה להבין כי אתם צריכים להחליף סוללה. כמובן שלא תמיד הסוללה היא מקור הבעיה, ולרשותכם עומדות לא מעט שיטות על מנת לוודא כי זה מה שיחזיר את המכשיר לתפקודו התקין. ראשית תוכלו להיעזר בהגדרות של המכשיר על מנת לוודא את מצב הסוללה שלכם. ברוב המכשירים וגם במכשירי הוואן פלוס יש תיאור לגבי בריאות הסוללה.

בנוסף תוכלו להוציא את הסוללה החוצה ולהסתכל האם יש עליה סימנים חיצוניים. ברוב המקרים כאשר הסוללה לא מתפקדת כמו שצריך אמור להיות לה ריח מוזר והיא יכולה גם להיות קצת מנופחת. במצבים כאלה לא תהיה לכם ברירה אלא להחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה.

רגע, מה צריך לדעת לפני ההחלפה?

לכל סוללה, בין אם מדובר על סוללה חדשה או על סוללה חדשה יש תוקף שמציין עד מתי היא אידיאלית לשימוש. עליכם לוודא כי הסוללה החדשה עם תוקף ארוך, כזה שלא יגביל אתכם בשימוש בה. בכל פעם שמבצעים החלפת סוללה ב- OnePlus צריך לבצע את הבדיקה הפשוטה הזאת על מנת למנוע אי נעימות.

בנוסף אתם צריכים לוודא כי לסוללה שזה עכשיו קיבלתם יש אחריות של שנה שלמה לפחות. במצבים כאלה אתם יכולים להיות קצת יותר רגועים ולדעת כי הסוללה עצמה תחזיק מעמד לזמן רב, ואתם יכולים להיות עם ראש שקט ובידיעה שיש לכם אל מי לפנות במקרה של בעיה.

כמה עולה להחליף סוללה במכשירי One Plus?

העלות של החלפת סוללה לוואן פלוס הינה דינאמית מאוד, והיא יכולה להשתנות מדגם לדגם בעשרות אחוזים. לכן חשוב לוודא ולקבל הצעת מחיר אשר תואמת את הדגם הספציפי שלכם. אסור להכניס סוללה שאיננה תואמת את הדגם שלכם, ומומלץ גם לא להתעסק עם סוללות לא מקוריות. כך תוכלו להיות עם ראש קצת יותר שקט מהבחינה הזאת.

סלפי הינה מעבדה המתמחה בוואן פלוס, ונשמח לספק לכם שירות של החלפת סוללה לכל דגמי הוואן פלוס. אנו מתמחים בהחלפת סוללה, ונספק לכם את השירות הטוב ביותר. בנוסף אצלנו גם תקבלו את הצעת המחיר הטובה ביותר, כך שאין לכם ממה לדאוג. אצלנו תוכלו למצוא את כל היתרונות תחת קורת גג אחת, כמו שאתם צריכים ושואפים לקבל.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com, forums.oneplus.com

סגירת תפריט