החלפת שקע טעינה וואן פלוס

מחליפים את שקע הטעינה של ה- Oneplus רכיב מקורי בלבד

יש ברשותכם מכשיר וואן פלוס? אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מכשירי הוואן פלוס החדשים זה יכולת ההטענה המהירה שלהם. כך תוכלו להגיע למצב שבו הפלאפון שלכם נטען במלואו בתוך זמן קצר.

אבל מה קורה כאשר שקע הטעינה שלכם תקול? החלפת שקע טעינה לוואן פלוס הפך להיות אחד מהתיקונים השכיחים ביותר שאנו במעבדת סלפי מספקים ללקוחות שלנו. הסיבה לכך היא שכל אחד שמחזיק במכשיר רוצה שהמכשיר יקבל את הטעינה המקסימאלית במינימום זמן בדיוק כמו שהובטח כאשר הוא רכש את המכשיר.

החלפת שקע טעינה וואן פלוס בסלפי
החלפת שקע טעינה בוואן פלוס שלכם - רק בסלפי

אילו סימנים מעידים על בעיה בשקע הטעינה בוואן פלוס?

כמובן שלפני שתגיעו אלינו, רצוי כי תוודאו כי הבעיה היא אכן בשקע הטעינה. לפעמים דווקא המטען הוא זה שיעשה לכם את הבעיות, ומכאן אתם יכולים לחשוב כי שקע הטעינה הוא הבעייתי. לכן תנסו להחליף את המטען שלכם במטען אחר, או תנסו להטעין מכשיר אחר עם המטען שיש ברשותכם.

בנוסף במקרה של בעיה בשקע הטעינה אתם יכולים להריח ריח של שרוף משקע הטעינה עצמו או אפילו לראות סימנים שרופים באזור שלו. כך תוכלו לדעת שאולי המטען שרף את שקע הטעינה או שהטענתם את המכשיר שלכם יתר על המידה.

מה לעשות אחרי החלפת שקע הטעינה?

החלפתם זה עתה את השקע טעינה שלכם? כעת אתם צריכים לדעת איך תוכלו לשמור עליו. כך שתוכלו לדעת שלא תצטרכו לבצע החלפה נוספת בזמן הקרוב. ראשית אנו במעבדת סלפי ממליצים ללקוחותינו להחליף גם מטען מיד לאחר החלפת השקע טעינה. רכישת מטען מקורי תסייע לכך לשמור על שקע הטעינה של המכשיר שלכם.

בנוסף מומלץ שלא לחבר את המטען למכשיר באופן קבוע, מכיוון שבשלב מסוים זה יכול לפגוע בשקע הטעינה. לכן אל תטעינו את המכשיר במשך כל הלילה, ותנסו לחבר את המכשיר למטען רק כאשר הסוללה כמעט נגמרת. אם תקפידו לבצע את הדברים הללו, ככל הנראה שלא תצטרכו לבצע תיקון שקע טעינה בוואן פלוס שלכם.

מהי העלות וכמה זמן לוקח לבצע תיקון שקע טעינה בוואן פלוס?

העלות של תיקון שקע טעינה ב- OnePlus משתנה בהתאם לדגש של המכשיר שיש ברשותכם. ברוב המקרים העלות של ההחלפה עצמה נעה בין 150-250 שקל, כאשר אתם צריכים לוודא שאתם מבצעים אותה במעבדת וואן פלוס מקצועית. אנו במעבדת סלפי מתמחים בתיקון והחלפת שקע טעינה לכל סוגי המכשירים.

אנו נשתדל לבצע את התיקון בתוך זמן קצר על מנת שתוכלו להמשיך את השגרה הרגילה שלכם ללא כל הפרעות. אנו מודעים לחשיבות של המכשיר הסלולרי שלכם, ומהסיבה הזאת נשתדל לספק לכם אותו במהירות בחזרה. אך התיקון המהיר אינו בא על חשבון איכות התיקון, אנו מעמידים לרשותכם את הטכנאים המנוסים ביותר אשר ידאגו שלא תצטרכו לבצע תיקון נוסף של השקע טעינה בזמן הקרוב.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: mi.com

סגירת תפריט