תיקון מסך וואן פלוס

מחליפים את מסך ה- One Plus עם 100% מסך מקורי

וואן פלוס, אחד הטלפונים הטובים שיצאו לשוק. בעל איכויות סוללה מהטובות שיש, אשר נשארת לאורך זמן, מסך גדול ומפנק ועיצוב יפייפה. אך כמו לכל טלפון סלולארי, המסך שלו עדין ועלול להינזק בעת נפילה וכתוצאה מכך תצטרכו לבצע תיקון מסך למכשיר הוואן פלוס שלכם.

נפילות של סמארטפונים קורות כל הזמן. הטלפונים הניידים מסתובבים איתנו לאורך כל היממה, לעיתים ביד, לפעמים בכיס, על שולחן ובעצם בכל מקום. בכל רגע הם עלולים ליפול ולקבל שברים ושריטות. שריטות ושברים במסך הם מצב מבאס מאוד. חווית הצפיה במסך הופכת לפחות נעימה וסביר גם שזה לא נעים לדעת שקניתם טלפון חכם מצוין שאיתכם לאורך היום ופתאום הוא נשבר. בעת נפילה ושברים במסך עלינו להיפרד למספר שעות מהטלפון שלנו ולשים אותו במעבדה. שם יבצעו תיקון למסך ה- One Plus שלכם.

תיקון מסך לשיאומי במעבדת סלפי
מסך וואן פלוס שבור (צילום מהרשת)

תיקון מסך לבד בבית – זה אפשרי?

במקרה של תיקון מסך וואן פלוס הדבר אינו אפשרי. מסך המגע ומסך ה- LCD מודבקים אחד לשני. על מנת לנתק את הדבק תזדקקו למכשור מקצועי אשר מפיץ אנרגיית חום ומנתק את הדבק בין שני המסכים. 
ניסיון לפרק בין שני המסכים יגרום לשבר שלהם.

הדבר המומלץ ביותר הוא להגיע אלינו, למעבדת סלפי ברמת גן, לשים אצלנו את הסמארטפון ולתקן את מסך הוואן פלוס שלכם. צוות המעבדה מורכב מטכנאים מומחים אשר מכירים היטב את המכשור הקצועי ואת רכיבי הסלולר.

תיקון מסך במעבדת וואן פלוס מקצועית

סלפי הינה מעבדת וואן פלוס מקצועית ואיכותית, הצוות שלנו יידע להחליף את המסך בצורה הטובה ביותר, מפני שהוא מתמחה במכשירי וואן פלוס (והחליף מאות מסכים בהצלחה רבה).

התיקון במעבדה מתבצע באופן הבא:

  1. דבר ראשון מבצעים פירוק של החלק החיצוני ע"י הוצאת הברגים הקטנים.
  2. לאחר מכן יוציאו את הסוללה
  3. ויתחילו בתהליך פירוק המסך באמצעות מכשיר חימום מיוחד.

מדובר על מכשיר הפועל על אנרגיית חום שממיסה את הדבק, אך לא מדובר במכשיר בעל חום שיגרום לנזק. אנשים רבים שרוצים לבצע תיקון בעצמם משתמשים במייבש שיער אשר החום שלו חזק מאוד ועלול להוות נזק לרכיבים אחרים במכשיר. אז נכון, הם חסכו עלות תיקון מסך, אבל יצאו עם נזק גדול יותר למכשיר ויצטרכו לגשת למעבדה לתקן את הנזק הגדול יותר שיעלה גם יותר.

אחרי שהבנו שלא כדאי לתקן לבד את המסך.. אז –

כמה ייעלה לי להחליף מסך?

אז כמה עולה החלפת מסך למכשירי וואן פלוס? טווח המחירים לתיקון מסך נע בין 290 ש"ח ל- 550 ש"ח. מדובר במסך דיי גדול והמחירים נקבעים על פי סוג הטלפון בסדרות של החברה. כמו כן, תלוי האם המסך הוא מקורי של החברה. שימוש ברכיבים מקוריים הוא חשוב מאוד. רכיב שאינו מקורי עלול לא לעבוד טוב במכשיר.

איך להימנע משבירת המסך במכשירי OnePlus השונים?

שני הדברים הטובים ביותר שכדאי לעשות בעת קניית הטלפון, הוא קניית מגן מסך מזכוכית וכיסוי איכותי לסמארטפון. שני דברים אלו ישמרו על הטלפון הסלולארי שלכם היטב. כיסוי טוב הוא כיסוי אשר עשוי מפלסטיק קשיח או סיליקון איכותי, בעל שוליים גבוהים יותר מהמסך אשר מצמצמים נגיעה של המסך עם הרצפה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com, forums.oneplus.com

סגירת תפריט