תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי

לתקן את שקע הטעינה של Samsung Galaxy עם 100% רכיבים מקוריים

קמת בבוקר לעבודה וגיליתם כי לא הטענתם את הסמסונג גלקסי שלכם כל הלילה? אין תחושה יותר מתסכל מאשר התחושה הזאת. ברוב המכריע של המקרים מדובר על בעיה בשקע הטעינה של המכשיר.

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי זה אחד מהתיקונים השכיחים והמבוקשים ביותר נכון להיום. הסיבה לכך היא פשוטה, מכיוון שאתם מחברים את המטען למשך זמן ממושך שקע הטעינה של המכשיר פשוט נשחק ואתם מוצאים את עצמכם מתחילים לשחק עם המטען על מנת שתצליחו להטעין את המכשיר.

לתקן את שקע הטעינה במכשירי סמסונג גלקסי בסלפי
תיקון חיבור שקע הטעינה במכשירי סמסונג גלקסי - רק בסלפי, רק עם 100% רכיבים מקוריים

איך יודעים שצריך להחליף שקע טעינה?

כמובן שלא בכל פעם שהמכשיר שלא לא יטען כמו שצריך הפתרון הראשוני יהיה החלפת שקע הטעינה. אז איך תוכלו לדעת שדווקא שקע הטעינה הוא זה שעושה בעיות במכשיר שלכם? ראשית אתם לא צריכים לדעת לבד, תוכלו להעביר את המכשיר לבדיקה בידי מעבדת סמסונג איכותית ולבדוק אותו עבורכם.

אם אתם רוצים להבין לבד האם מדובר על שקע הטעינה, הדרך הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבדוק כי המטען שלכם תקין – תנסו לחבר אותו למכשיר סמסונג גלקסי אחר. במידה והמטען תקין, תנסו לחבר את המכשיר שלכם למטען אחר – אם גם שם אתם נתקלים בבעיות ככל הנראה מדובר בבעיה בשקע הטעינה של המכשיר. אך אל תיכנסו לפאניקה, מדובר על תיקון יחסית פשוט.

החלפת שקע טעינה לסמסונג גלקסי במינימום זמן

אתם לא רוצים להשאיר את הפלאפון שלכם ימים שלמים במעבדה על מנת שיחליפו לכם שקע טעינה? בהחלט מדובר בבקשה לגיטימית, הרי כיום הפלאפון הוא החבר הטוב ביותר שלנו. מה אתם צריכים לעשות על מנת לקבל שירות של תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי במהירות? פשוט לפנות אלינו בסלפי ונשמח לעזור.

אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם את השירות במהירות האפשרית, ובתוך מספר שעות כבר תוכלו להגיע לקחת את המכשיר שלכם בחזרה. בנוסף לכך שאנו מספקים תיקון מהיר, ואנו עושים את התיקון במקצועיות הנדרשת ומוודאים כי התיקון בוצע על הצד הטוב ביותר – כי מבחינתנו זה הדבר החשוב והמשמעותי ביותר.

החלפת שקע טעינה ל- Samsung galaxy עם אחריות

אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לוודא כאשר אתם ניגשים לבצע תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי זה שאתם מקבלים אחריות על התיקון. לא פעם תמצאו את עצמכם מתקנים שקע טעינה, אך בתוך זמן קצר צריכים לבצע את התיקון פעם נוספת בגלל עבודה לא מקצועית של המעבדה שבה בחרתם לתקן.

עליכם לוודא כי במקרה כזה תקבלו את האפשרות לתקן את השקע טעינה פעם נוספת, אך ללא עלות נוספת במסגרת האחריות. ברוב המקרים אחריות על תיקון שקע טעינה ל- Samsung galaxy הינה למשך שנה עד שנתיים מרגע ההתקנה. בכדי לממש את האחריות אתם כמובן צריכים לשמור את הקבלה שקיבלתם לאחר ביצוע התיקון הראשוני.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט