תיקון סמסונג גלקסי נוט 10 פלוס

אחד מהמכשירים האיכותיים ביותר שקיימים היום זה הסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס. מדובר על מכשיר שהושק בשנת 2019, והוא מביא איתו שלל יתרונות ותוספות שלא היו קיימות בדגמים הקודמים. אך אם אתם צריכים תיקון סמסונג גלקסי נוט 10 פלוס, ככל הנראה תצטרכו לפנות למעבדת סלולר פרטית. לכן אם אתם רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, המאמר הבא נועד בשבילכם.

אל תתפשרו על תיקון Samsung Galaxy Note10 Plus שלכם

אז בוודאי יצא לכם לראות לא מעט הצעות ומבצעים של מעבדות סלולר שונות, אך אסור לכם להתפתות למחירים זולים. תיקון Samsung galaxy note 10 plus חייב להתבצע בסטנדרטים שלכם, על מנת שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

אז למה שתבחרו במעבדת סלפי? יש לנו שלל סיבות. ראשית אנו זמינים עבורכם לכל שאלה וכל בעיה, ואצלנו תוכלו למצוא את צוות הטכנאים המנוסה והמיומן ביותר. כך שתמיד תוכלו לדעת שלא משנה איזה תיקון אתם צריכים, אנו נספק לכם את הפתרון הטוב ביותר. אז צריכים תיקון לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס? בואו אלינו למעבדת סלפי.

תיקון סמסונג גלאקסי נוט 10 פלוס במעבדת cellfi
צריכים לתקן את note 10 plus שלכם? תקנו רק בסלפי - רק עם רכיבים מקוריים באמת

החלפת מסך

המסך הגדול של הסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס זה ללא ספק אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של המכשיר. אך מה קורה כאשר המסך נשבר ואתם צריכים לתקן אותו? על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מהיתרונות הזה אתם צריכים לקבל תיקון מסך לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס רק על ידי מקצוענים, ולכן אתם צריכים לבצע אותו אצלנו.

החלפת סוללה

עוד יתרון משמעותי מאוד של הסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס זה הסוללה העוצמתית שלו שיכולה להחזיק מעמד זמן רב. אם אתם שמים לב שהסוללה מתחילה לעשות בעיות ולא לעמוד בעמוס, ככל הנראה הגיע הזמן להחליף אותה. החלפת סוללה ל- Samsung galaxy note 10 plus עם אחריות מלאה זה רק אצלנו.

תיקון רכיב הטעינה

לא משנה כמה תנסו להטעין את המכשיר שלכם, אם השקע טעינה תקול – לא יהיה מנוס מלהחליף אותו. החלפת שקע טעינה לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס זה תיקון מורכב שמחייב ידיים מקצועיות. צוות הטכנאים במעבדת סמסונג גלקסי מקצועית יבצע עבורכם את התיקון בצורה הטובה ביותר, מהסיבה שמעבדה כזו מכירה כל צד וכל בעיה שיכולה לצוץ במכשיר.

תיקון ניקוי קורוזיה

לא משנה כמה אתם מנסים לשמור על המכשיר שלכם, לעיתים מבלי שתשימו לב יכולים להיכנס אליו מים. במקרה של כניסת מים למכשיר, יכול להיווצר תהליך של קורוזיה שבסופו המכשיר יושבת לחלוטין. ניקוי קורוזיה ל- Galaxy note 10 plus זה תיקון קריטי, ואנו במעבדת סלפי משתמשים במכשור המתקדם ביותר על מנת לבצע את הניקוי בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

תיקון-שקע-טעינה-במכשיר-סמסונג-גלקסי-נוט-10-פלוס

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס

תיקון-קורוזיה-במכשיר-סמסונג-גלקסי-נוט-10-פלוס

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס

החלפת-סוללה-במכשיר-סמסונג-גלקסי-נוט-10-פלוס

החלפת סוללה לסמסונג גלקסי נוט 10 פלוס

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט