החלפת מסך סמסונג גלקסי

מחליפים את מסך ה- Galaxy רק עם מסך מקורי 100%

מכשירי סמארטפון כיום מגיעים בגדלים שונים כאשר השאיפה של יצרניות הטלפונים היא להגיע למכשיר דק וקל כמה שיותר עם מסך גדול המאפשר תצוגה מהנה עבור המשתמש. בגלל השילוב של שלושת אילוצים אלו, מסכי הטלפונים ובניהם גם סמסונג גלאקסי עדינים מאוד ועלולים להישבר בעת נפילה הכי קטנה של המכשיר.

לנו כמשתמשים קשה לשמור על מסכי הסמארטפונים שלנו כי הם מלווים אותנו במהלך כל היום והלילה. בשל כך, תיקונים והחלפות מסך לסמסונג גלאקסי הפכו שכיחות במיוחד. שברים יכולים להיות גם במסך הזכוכית בסלולר וגם במסך המגע או ה – LCD.

לעיתים המכשיר ימשיך לעבוד אך לא מומלץ להשאיר אותו ללא תיקון או החלפת המסך. להישאר עם מסך הכולל שברים עלול בנפילה הבאה ליצור נזק בלתי הפיך אשר יגמור את חייו של הטלפון ותאלצו להחליפו.

החלפת מסך סמסונג גלאקסי במעבדת סלפי
החלפת מסך לגלאקסי של סמסונג? הקפידו על מסך מקורי ואיכותי

הדרך הטובה ביותר להגן על מסך המכשיר?

הדרך הטובה ביותר להגן על המסך היא לצייד אותו במסך זכוכית אשר ישמור על המכשיר מפגיעות ואם הוא נפל ונשבר, סביר שהשברים יהיו במסך הזכוכית. כך תוכלו להחליף את מסך הזכוכית בעלות נמוכה מאשר החלפה של מסך המגע או חלקים פנימיים אחרים.

המלצה נוספת שלנו, אם יש באפשרותכם להשקיע במגן מקורי לטלפון הגלאקסי שלכם, עשו זאת. מגנים מקוריים לרוב עולים יקר יחסית. עלותם נעה בין 150 ש"ח ל-200 ש"ח אבל הם שווים כל שקל וישמרו על הטלפון שלכם היטב. אם אין באפשרותכם לקנות מגן מקורי, קנו מגן מסיליקון או פלסטיק קשיח אשר קצוותיו בולטים מעט מהמסך. בעת נפילה הקצוות הבולטים ימנעו מהמסך לקבל מכה ולהישבר.

האם כדאי להחליף מסך זכוכית של גלאקסי לבד?

אנו סבורים שזה אפשרי, אך בהחלט לא כדאי. מסכי הסמארטפונים עדינים מאוד ועשויים מחלקיקים קטנים אשר יושבים מתחת למסך. נגיעה לא נכונה במכשור שאינו מיועד לתיקון מסך הסלולאר יכול רק לגרום לנזק רב. לעיתים מדובר בנזק אשר תאלצו להחליף חלקים רבים במכשיר ואז סביר שלא ישתלם לכם לבצע תיקון שלו ותאלצו לקנות חדש. לא חבל? 

אז איך כן כדאי להחליף מסך ל- Samsung galaxy ?

הדרך הכי נכונה לתקן או להחליף מסך המכשיר היא לפנות למעבדת סמסונג איכותית שתעזור בכך. מעבדות התיקונים מכירות את התקלה של מסך מנופץ ומכירות היטב את מכשיר הגלאקסי.

מעבדה טובה תוכל להחליף את המסך בעדינות ובמקצועיות. אם חיפשתם מעבדה כזו, בואו אלינו למעבדת Celfi ברמת גן. אנו מעבדה בעלת ניסיון רב, מכירים ומנוסים בכל תקלות של דגמי הגלאקסי השונים. אצלנו חשובה האיכות בתיקון התקלה.

אנו נבצע תיקון מקצועי, נחליף לכם את המסך השבור וניקח עלות תיקון במחיר נוח. חשוב לציין שאצלנו אין עלות בדיקה ואבחון של התקלה, תשלמו לנו לאחר שתקבלו מכשיר תקין, אחרי הכל חשוב לנו שתהיו מרוצים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט