תיקון מסך שיאומי

מחליפים את מסך ה- Xiaomi רק עם 100% מסך מקורי

שבר במסך הוא תקלה נפוצה מאוד אשר יכולה לקרות לכל אחד. חשוב שלא תחששו לטלפון שלכם במקרה הזה. זו תקלה נפוצה מאוד אשר יש לה פיתרון, ניתן להחליף את המסך. כל מה שצריך זה להבין היכן הנזק, האם הנזק במסך המגע או במסך ה-LCD. ואם יש לכם על הטלפון מגן מסך תקין, אז יש מצב שבכלל המכשיר לא ניזוק וההחלפה היא רק חיצונית. מה שבטוח, גשו למעבדת התיקונים על מנת לבצע תיקון מסך לשיאומי שלכם בקלות ובבטיחות בעזרת אנשים מומחים אשר מכירים את התקלה היטב.

תיקון מסך לשיאומי במעבדת סלפי
תיקון מסך של כל מכשירי Xiaomi במעבדת סלפי - מסכים מקוריים בלבד

אפשר לתקן מכשיר שיאומי לבד בבית?

אם יצא לכם להקיש את המילים תיקון מסך שיאומי ביוטיוב, ודאי תראו שעולים לכם סרטונים רבים המסבירים איך מבצעים את התיקון. בסרטונים אלו אתם תשימו לב כי בעת התיקון יש להשתמש בכלי עבודה עדינים במיוחד המיועדים לתיקון מסך ה- Xiaomi. 

ודאי גם תשימו לב כי מדובר בהמון ברגים סופר קטנים שיש להוציא וגם בהמון רכיבים עדינים שבטח אין לכם מושג מה תפקידם. אז נכון, היום יש המון סרטוני הדרכה, אך אנו לא ממליצים לעשות תיקון כזה לבד. תזוזה הכי קטנה באחד מן הרכיבים עלולה להוות נזק בלתי הפיך שיאלץ אתכם להחליף את המכשיר. הדבר הנכון לעשות הוא לפנות למעבדת התיקונים על מנת לבצע תיקון מסך שיאומי.

היתרונות בלתקן את המכשיר במעבדה

מעבדות שיאומי מכירות היטב את הטלפונים הסלולאריים השונים ואת התקלות השונות בייחוד תקלות של שבר במסך אשר נפוצות מאוד. למעבדות יש את המכשור הטכנולוגי המתקדם שיכול לבצע את התיקון בצורה מקצועית מבלי לפגוע בשום חלק. 

כמו כן, הטכנאים מכירים היטב את הרכיבים ויודעים היכן יש להיזהר במיוחד. לפני תיקון המסך הם יבדקו את השבר ולהיכן הוא הגיע. האם הוא חיצוני או שעבר אל שתי השכבות הפנימיות. לאחר הבדיקה צוות המעבדה יוכל לומר לכם איזה תיקון יש לבצע ומה העלות. לרוב תיקון מסך ל-Xiaomi הוא מהיר ולא תצטרכו להיפרד מהטלפון הנייד שלכם לכל כך הרבה זמן, דבר שרבים מאיתנו חוששים ממנו בעת תיקון במעבדה.

מעבדת סלפי מומחית בשיאומי

מעבדת סלפי היא בעלת ניסיון של שנים, אנו יושבים ברמת גן וכל האנשים מאזור המרכז אשר מחפשים מעבדה רצינית מגיעים אלינו. אנו לא מתפשרים על איכות ולכן הטכנאים שלנו בעלי תעודת טכנאי. כמו כן, גם מבחינת הרכיבים אין אנו מתפשרים על איכות ולכן אצלנו התיקון מתבצע אך ורק באמצעות רכיבים מקוריים. החלפה לרכיב מקורי היא תמיד יותר טובה. 

החלפה לרכיב שאינו מקורי עלולה לייצר [המון] תקלות נוספות בסמארטפון שלך. כאשר תגיעו אלינו, אנו נבחן את התקלה במכשיר, נאמוד את זמן התיקון ועלותו ובנוסף ניתן לכם מכשיר חלופי עד לסיום התיקון. אצלנו תוכלו להיות רגועים שהמכשיר שלכם בידיים טובות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: mi.com

סגירת תפריט