תיקון אייפון 8 פלוס

עבר לא מעט זמן מאז שהאייפון 8 פלוס נכנס אל חיינו, ומאז יצאו עוד מספר דגמים חדישים יותר מתוצרת אפל. אך עדיין אם תשאלו לא מעט ממשתמשי האייפון, האייפון 8 פלוס הוא אחד מהמכשירים האמינים ביותר. אז מה קורה כאשר אתם צריכים לבצע תיקון ל-iPhone 8 Plus? איך תוכלו לדעת שאתם פונים למעבדת אפל שמתאימה לדרישות ולצרכים שלכם?   

אל תתפשרו על תיקון ל- iPhone 8 Plus שלכם

אז רגע לפני שאתם מבינים שעשיתם טעות והכנסתם את המכשיר שלכם למעבדת אייפון לא מספיק מקצועית. יש לכם עדיין הזדמנות לשנות את ההחלטה שלכם, אם אתם צריכים תיקון ל-iPhone 8 Plus עליכם לוודא שאתם עושים זאת במעבדה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו במעבדת סלפי נשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותינו ולספק לכם את כל הסיבות לצאת מרוצים בסופו של התיקון. תיקונים לאייפון 8 פלוס זוהי המומחיות שלנו, ואנו נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר על מנת שהתיקון יתבצע ברמה הגבוהה ביותר. כך תדעו שתוכלו לחזור להשתמש במכשיר בדיוק כמו פעם.

תיקון iPhone 8 פלוס במעבדת cellfi
בעלים של iPhone 8 פלוס והוא עושה בעיות? אנו נתקן לכם כל סוג תקלה במכשיר

נשבר המסך? סדק או כל בעיה אחרת – מומלץ לבצע תיקון מסך

המסך הוא אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר באייפון 8 פלוס. כאשר אתם צריכים תיקון מסך ל-iPhone 8 Plus אסור לכם לבצע אותו במעבדה שאיננה מתמחה בהחלפת מסך מהסוג הזה. החלפת מסך לאייפון 8 פלוס עושים רק במעבדת סלפי, אנו נחליף את המסך השבור או הסדוק במסך מקורי כך שאפילו לא תרגישו שהחליפו לכם את המסך.

הסוללה של ה-8 פלוס לא כמו שהיתה? כדאי לשקול החלפה

הסוללה של ה-iPhone 8 Plus יכולה להחזיק לכם מעמד זמן רב. אך אם אתם שמים לב שהסוללה נגמרת במהירות, ככל הנראה יש צורך להחליף אותה. בכל זאת עבר לא מעט זמן מאז שרכשתם את האייפון 8 פלוס שלכם. תיקון סוללה לאייפון 8 פלוס במחיר הזול ביותר תוכלו לקבל במעבדת סלפי. החלפה איכותית שתסייע לכם לחזור להשתמש במכשיר כמו פעם.

בעיות בשקע הטעינה

ככל שתכניסו את האייפון 8 פלוס שלכם יותר למטען כך שקע הטעינה של המכשיר ילך ויישחק. בשלב מסוים כבר תחוו בעיות בהטענת המכשיר, ומכאן לא יהיה מנוס מהחלפת שקע הטעינה כולו. החלפת שקע טעינה ל-iPhone 8 Plus חייבים לבצע במעבדת סלפי. הטכנאים שלנו יודעים בדיוק כיצד להחליף את שקע הטעינה כך שהמכשיר יחזור להיטען כמו בעבר ללא כל בעיה.

תיקון קורוזיה נגד מים

מכיוון שמכשירי האייפון 8 פלוס חסינים למים לא מעט אנשים מכניסים אותם לעיתים שכיחות למים. אך במצב כזה אתם חושפים את המכשיר שלכם לבעיית קורוזיה שעלולה להופיע ולהרוס את המכשיר כולו. אם האייפון 8 פלוס שלכם נחשף למים, עליכם להגיע אלינו למעבדת סלפי על מנת שנספק לכם ניקוי קורוזיה לאייפון 8 פלוס עם המכשור המתקדם ביותר.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-אייפון-11

החלפת שקע טעינה לאייפון 8 פלוס

ניקוי-קורוזיה-אייפון-11

ניקוי קורוזיה באייפון 8 פלוס

החלפת-סוללה-אייפון-11

החלפת סוללה לאייפון 8 פלוס

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט