תיקון אייפון Xs Max

קניתם אייפון xs max חדש? אתם ללא ספק נהנים על המכשיר, מדובר כיום באחד מהמכשירים המתקדמים והחזקים ביותר. אך מה קורה כאשר אתם צריכים להכניס את המכשיר שלכם למעבדה? ישנן לא מעט חששות הן במישור המקצועי והן במישור הכספי. רוצים להשאיר את החששות מאחור? תיקון אייפון xs max עושים רק במעבדת סלפי.

למה לבחור במעבדת סלפי עבור תיקון אייפון Xs Max?

אחת מהסיטואציות הכי לא נעימות זה להינכס עם המכשיר החדש שלכם למעבדת סלולר. אתם מרגישים כי לא משנה כמה כסף השקעתם, הכול יכול לרדת לטמיון רק בגלל עבודה לא מקצועית של טכנאי. אנו במעבדת סלפי מבינים את החשיבות של תיקון איכותי, ולכן אנו מעסיקים אך ורק טכנאים עם רזומה עשיר וידע נרחב בתחום.

אצלנו תיקון iPhone xs max זהו דבר שבשגרה, ומידיי יום אנו מטפלים בעשרות רבות של לקוחות מרוצים. אצלנו שירות התיקונים הוא ברמה הכי גבוהה, והמחירים הם הזולים ביותר שתוכלו למצוא. כך שהכי משתלם וכדאי לכם לפנות אלינו למעבדת סלפי ברמת גן.

תיקון אייפון Xs Max
מתקנים את האיפון Xs max במעבדת אייפון מקצועית

החלפת מסך לאייפון Xs Max שלכם? רק מסך מקורי

אחד מהדברים החשובים ביותר באייפון xs max זה המסך הגדול שלו, כאשר המסך נשבר זה יפגע בחוויית השימוש במכשיר. לכן על מנת שתוכלו לחזור להשתמש במכשיר כמו שצריך, אתם צריכים לקבל תיקון מסך לאייפון xs max, אצלנו במעבדת סלפי תקבלו את המסך האיכותי ביותר במחיר הזול ביותר. לא צריך להוציא סכומי כסף לא הגיוניים על תיקון מסך.

ה- Xs Max נגמר אחרי חצי יום? בידקו אופציה להחלפת הסוללה

הסוללה במכשירי האייפון למיניהם חייבת להחזיק זמן רב, זהו אחת מהיתרונות הגדולים ביותר שלהם על פני כל שאר המכשירים האחרים. לכן אם הסוללה שלכם מתחילה לזייף, זה הזמן שלכם להחליף אותה. אין טעם לדחות את הקץ, כי אתם פוגעים אך ורק בעצמכם. לכן אם אתם צריכים החלפת מסך ל- iPhone xs max תוכלו לעשות זאת במעבדה מקצועית לתיקון אייפון עם הטכנאים המיומנים.

בעיות טעינה? כנראה בעיה ברכיב הטעינה של ה Xs מקס

מחברים את האייפון למטען המקורי של אפל, והאייפון לא נטען? יכול להיות כי ישנה בעיה עם המטען שלכם. אך אם בדקתם והמטען אכן תקין, האופציה הבעיה תהיה החלפת שקע הטעינה. תיקון שקע טעינה לאייפון Xs max עושים רק במעבדת סלפי. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לקבל החלפת שקע טעינה בתוך זמן קצר, והעלות הולכת ממש להפתיע אתכם לטובה כמובן.

ניקוי קורוזיה במעבדה מקצועית

מה לא נאמר כבר על קורוזיה? זה ללא ספק יכול לפגוע בצורה משמעותית בתפקוד של המכשיר שלכם. לכן רגע לפני שהקורוזיה מתחילה להרוס את המכשיר, זה הזמן לבצע ניקוי קורוזיה. ניקוי קורוזיה ל- iPhone xs max ללא סכנות וללא חששות עושים רק במעבדת סלפי שמתמחת בניקויי קורוזיה לכל סוגי המכשירים, ובמיוחד לאייפונים.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-אייפון-Xs-max

תיקון/החלפת שקע טעינה לאייפון Xs Max

ניקוי-קורוזיה-אייפון-Xs-max

ניקוי קורוזיה אייפון Xs Max

החלפת-סוללה-אייפון-Xs-max

החלפת סוללה אייפון Xs Max

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט