החלפת מסך אחורי לאייפון Xs Max

שוב הגב האחורי של האייפון שלכם נשבר? לפני שאתם עושים החלטות שאתם הולכים להצטער עליהם, הגיע הזמן שתבינו בדיוק את החשיבות של החלפת פאנל אחורי ל- iPhone XS Max. מדובר על אחד מהמכשירים המובילים של אפל, עם תג מחיר לא קטן בכלל – ולכן אתם צריכים לבחור במעבדת אייפון מקצועית שתתקן את המכשיר ללא בעיות. ישנם מספר דגשים שהם חלק בלתי נפרד מתיקון מקצועי, בוודאי כאשר מדובר על החלפת מסך אחורי לאייפון Xs Max. מהם אותם דגשים חשובים? החלטנו להסביר לכם את כולם לפני שתעשו החלטה כזאת או אחרת.

החלפת מסך אחורי לאייפון Xs Max בסלפי
החלפת מסך אחורי [100% מקורי בלבד] ל- iPhone Xs max במעבדת סלפי

החלפת גב אחורי ל- iPhone XS Max עם אחריות

אחד מהנושאים החשובים ביותר זה אחריות על התיקון. החלפת פאנל אחורי לאייפון Xs Max זוהי לא משימה פשוטה, וישנה סכנה לחלקים הפנימיים וגם למצלמת זיהוי הפנים. לכן כאשר אתם פונים למעבדה שתבצע עבורכם את התיקון, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מקבלים אחריות מלאה כך שיהיה לכם אל מי לפנות.

אנו במעבדת סלפי מבצעים את התיקון מבלי לפתוח את המכשיר, התיקון מתבצע בעזרת מכונת לייזר מתקדם. אך עדיין אנו מספקים ללקוחות שלנו אחריות מלאה, כך שהם יוכלו לדעת שתמיד יש להם אל מי לפנות. אצלנו טובת הלקוחות היא הדבר החשוב ביותר.

תיקון פאנל אחורי לאייפון Xs Max במחיר נמוך

סוגיה נוספת שאתם צריכים לשים אליה לב זה כמובן המחיר. אינכם רוצים לשלם הון תועפות על תיקון המכשיר שלכם, ואתם צריכים לברר את העלויות מבעוד מועד. אז לפני שאתם מכניסים את המכשיר למעבדת אפל הקרובה, תבררו מהן העלויות ועד כמה הן יקרות. אם מדובר על עלות יקרה יותר מאשר מעבדות אחרות באזור, פשוט תבצעו את התיקון במחיר אחר.

הזהירות שלכם כאשר אתם מבצעים תיקון פאנל אחורי ל- iPhone XS Max היא חיונית, אל תבצעו מהלכים פזיזים שיכולים לעלות לכם ביוקר. כל צעד שלכם צריך להיות מושכל, כך תוכלו לדעת שלא שילמתם מחירים גבוהים על תיקון פשוט יחסית. הכוח נמצא בידיים שלכם, תשתדלו לנתב אותו אל המקומות הנכונים.

תקשיבו להמלצות ולביקורות של לקוחות אחרים

בתור צרכנים אתם צריכים לדעת בדיוק שאתם מכניסים את המכשיר שלכם למעבדת אפל מקצועית, כזה שתדע לבצע את ההחלפה ברמה הגבוהה ביותר. לא כל מעבדה יודעת להתעסק עם מכשירי אייפון, ועל הנושא הזה אסור לכם לוותר לא משנה מה מציעים לכם.

החלפת גב אחורי לאייפון Xs Max עושים רק במעבדה שאתם יודעים שהיא תספק לכם את התמורה הטובה ביותר. כי בסופו של יום כל תיקון שלא יתבצע ברמה גבוהה יוכל לסבך אתכם, ולגרום למכשיר שלכם לא לתפקד כמו שצריך. אסור לכם להסתכן בנושא הזה, כי אחר כך עלות התיקון תהיה יותר יקרה עבורכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט