תיקון וואווי P30

לא משנה כמה תנסו לשמור על המכשיר שלכם, לא מן הנמנע כי תצטרכו להכניס אותו למעבדה על מנת לקבל תיקון. 

מכשירי Huawei למיניהם הפכו להיות מבוקשים מאוד בעיקר בגלל הביקורות החיוביות על המפרט המרשים שלהם. כיום מכשיר הדגל של חברת וואווי הוא מכשיר ה- Huawei P30. אז מה קורה כאשר אתם צריכים תיקון ל- Huawei P30 שלכם?

מבצעים תיקון Huawei P30 וחוזרים מהר מאוד לשגרה

לא משנה איזה תקלה יש לכם במכשיר, אחת מהבעיות המרכזיות זה המצב שבו המכשיר שלכם לא יהיה בשימוש. כיום את מרבית שעות היום אנו מבלים מול המכשיר הסלולרי שלנו, ולכן תיקון ל- Huawei P30 זה דבר הכרחי.

אם תבחרו במעבדת סלפי תוכלו לקבל את המכשיר שלכם בתוך זמן קצר, זוהי בעצם המומחיות שלנו. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לתקן את המכשיר בזמן הקצר ביותר, מבלי לפגוע באיכות התיקון כמובן. בנוסף אתם מקבלים תיקון לוואווי P30 שלכם בצורה מיומנת ומקצועית, כך שהמכשיר יעבוד בצורה אפקטיבית בדיוק כמו שהוא היה עובד לפני התקלה.

תיקון וואווי P30 במעבדת סלפי
תיקון Huawei P30 רק עם 100% רכיבים מקוריים

החלפת מסך

תיקון מסך ב- Huawei P30 זה אולי הדבר השכיח ביותר, ולכן חשוב מאוד שתדעו שיש לכם אל מי לפנות במקרה כזה. מעבדת וואווי תספק לכם תיקון מקצועי, ולא פחות חשוב תיקון עם אחריות מלאה. המסך הישן יוחלף במסך חדש באיכות מקסימאלית וללא בעיות. המסך של ה- Huawei P30 הינו גדול במיוחד, 6.1 אינץ' כך שכל תקלה קטנה במסך יכולה להיות משמעותית.

החלפת סוללה

במכשירים החדשים בוודאי כאשר מדובר על מכשירים שיצאנו בשנת 2019, הסוללה היא סוללה עוצמתית שאמורה להחזיק זמן רב. החלפת סוללה ב- Huawei P30 מתרחש כאשר אתם מרגישים שהסוללה נגמרת במהירות, שזוהי סיטואציה מתסכלת לכל הדעות. החלפת סוללה חייבת להתבצע במקצועיות על מנת שלא יגרם נזק נוסף למכשיר, וכמובן שתותקן במכשיר סוללה חדשה ומקורית.

תיקון רכיב הטעינה

אולי מדובר בתיקון הרבה פחות שכיח, והוא לרוב נגרם בגלל טעות אנוש או בגלל שחיקה – אך עדיין חשוב לתת עליו את הדעת. תיקון שקע טעינה מתרחש כאשר המכשיר שלכם לא מצליח להיטען כמו שצריך, או אפילו לא מצליח להיטען בכלל. 

ברוב המקרים כאשר אתם מוודאים שהמטען שלכם תקין, התקלה מגיעה מכיוון השקע טעינה. במצב כזה תהיו חייבים לבצע תיקון מהיר על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר שלכם.

תיקון ניקוי קורוזיה

כמה פעמים שמעתם את המילה קורוזיה בהקשר של מכשירים סלולריים? בוודאי כאשר מדובר על מכשירים שאינם מוגנים למים. 

ניקוי קורוזיה ל- Huawei P30 יכול להתרחש כאשר המכשיר נחשף למים והם נכנסים לתוכו. הסכנה הגדולה ביותר היא שהמכשיר יושבת לחלוטין, ולכן אסור להתמהמה יותר מידיי. בדיקה וניקוי של קורוזיה חייבת להתבצע במעבדה מיומנת ומוסמכת.

תיקון שקע טעינה וואווי p30

תיקון שקע טעינה לוואווי P30

ניקוי קורוזיה וואווי p30

ניקוי קורוזיה לוואווי P30

החלפת סוללה וואווי p30

החלפת סוללה לוואווי P30

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: huawei.com

סגירת תפריט