תיקון שיאומי מי A3

בשלב מסוים בין אם באשמתכם או לא באשמתכם, תגיעו למצב שבו תצטרכו לפנות למעבדת סלולר על מנת לקבל תיקון לשיאומי מי A3 – והמשימה החשובה ביותר שלכם תהיה לבחור את המעבדה הנכונה. המעבדה שתוכל לספק לכם את התיקון הזול ביותר, אך באותה נשימה גם את התיקון האיכותי ביותר. אם אתם מתגוררים באזור המרכז, מעבדת סלפי ברמת גן תהיה הבחירה הטובה ביותר שלכם.

תיקון שיאומי מי a3 במהירות שיא

אין צורך לחכות ימים ארוכים עד אשר תקבלו את המכשיר שלכם בחזרה, ואין צורך לבזבז מאות שקלים על תיקון בודד. מעבדת סלפי הופכת את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים. אם אתם צריכים תיקון ל Xiaomi Mi A3 הגעתם למקום שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

מעבדת סלפי הינה מעבדה מקצועית המתמחה בתיקון מכשירי שיאומי מכל הסוגים. הטכנאים של המעבדה הם אנשי מקצוע עם ניסיון רב, ושנים רבות של תיקוני כל סוגי המכשירים. בנוסף אנו לא מבזבזים זמן, ודואגים להחזיר לכם את המכשיר בזמן הקצר ביותר.

תיקון שיאומי מי a3 בסלפי ברמת גן
תיקון רק עם רכיבים מקוריים עבור Xiaomi mi a 3

החלפת מסך [100% מקורי] לשיאומי מי a3

שוב פעם המסך נשבר ואתם מרגישים אבודי עצות? זוהי בהחלט יכולה להיות סיטואציה לא נעימה. אז כיצד תוכלו להתמודד איתה? פנו אלינו למעבדת סלפי. צוות הטכנאים המיומן שלנו יחליף לכם את המסך השבור במסך חדש ומקורי, ואתם כמובן תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר על תיקון מסך ל Xiaomi Mi A3.

החלפת סוללה

כאשר נגמרת לכם הסוללה בשיאומי מי a3, אתם כמעט לא יכולים לעשות כלום עם המכשיר. במרבית המקרים הסוללה אמורה להחזיק לכם יום שלם ולשרת אתכם בצורה טובה לאורך זמן. אם אתם רואים כי הסוללה לא מחזיקה מעמד כמו בעבר, זה בהחלט הזמן שלכם להחליף אותה. החלפת סוללה ל Xiaomi Mi A3 במחיר הטוב ביותר מקבלים רק במעבדת סלפי ברמת גן.

החלפת רכיב הטעינה

על פניו נדמה כי תיקון שקע טעינה לשיאומי מי a3 זה דבר קל שכל מעבדה יכולה לבצע, אך מדובר בטעות שעלולה לעלות לכם ביוקר. תיקון שקע טעינה זה תיקון חשוב מאוד שחייב להתבצע ברמה הגבוהה ביותר, ואם אתם צריכים להחליף את שקע הטעינה במכשיר שלכם אנו הכתובת שלכם. מעבדת סלפי מתמחה בהחלפה ותיקון של שקעי טעינה בכל מכשירי שיאומי.

תיקון ניקוי קורוזיה

כמה פעמים שמעתם את המילה קורוזיה? ככל הנראה יוצא לכם לשמוע את המילה הזאת מפעם לפעם. יש לכך סיבה, מדובר על אחד מהתהליכים המסוכנים ביותר שפשוט יכולים להרוס את המכשיר שלכם ללא כל התראה מוקדמת. אם המכשיר שלכם נפל למים, ניקוי קורוזיה לשיאומי מי a3 עם המכשירים המתקדמים ביותר עושים במעבדת סלפי.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי Mi A3

תיקון טעינה שיאומי Mi A3

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי Mi A3

ניקוי קורוזיה שיאומי Mi A3

החלפת סוללה שיאומי Mi A3

החלפת סוללה שיאומי Mi A3

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט