תיקון החלפת מסך גוגל פיקסל 3A

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
גוגל פיקסל Google Pixel 3A

למה גוגל עשתה נכון כשהשיקה את ה – 3A פיקסל

במציאות בה הסמארטפון הוא לא פחות מהכרח בשביל לקיים קשרים חברתיים וחיי עבודה תקינים, מדובר בהוצאה שרבים יטענו שהיא בלתי נמנעת. ובעידן בו בעלות על סמארטפון היא נורמה, רבים מרגישים צורך לקנות את הטלפון הכי חדש והכי מתקדם בשוק, אבל זה גם עולה לנו ביוקר. מכשירי דגל כמו הפיקסל 3 והאייפון החדשים ביותר יעלו לכם לפחות 2,800 שקלים – עלות גבוהה שלא כל אחד יכול לעמוד בה.

בגלל זה, חברות כמו אפל, סמסונג, ועכשיו גם גוגל, בוחרות לייצר גם מכשירים נוספים שפונים לאוכלוסייה שרוכשת מכשירים מהשוק הבינוני. מכשירים אלו שעולים פחות מ – 2000 שקלים מאפשרים לחברות הסלולר לפנות לקהל יעד רחב יותר, ולא רק לחובבי טכנולוגיה שחייבים את הטלפון החדש ביותר או למשקי בית בעלי אמצעים.

החלפת מסך מקורי גוגל פיקסל 3A
החלפת מסך מקורי בגוגל פיקסל 3a במעבדת סלפי

דוגמה מעולה לטלפון כזה הוא האייפון SE של חברת אפל, מכשיר שעשוי מרכיבים זולים יותר כמו מסך פלסטיק במקום מסך זכוכית. המכשיר הציג ביצועים לא רעים בכלל, הושק במקביל לאייפון 6 והיה אלטרנטיבה מעולה עבור מי שלא יכל להרשות לעצמו את האייפון 6 אבל רצה להיות הבעלים הגאים של מכשיר אייפון, מה שאפשר לאפל לפנות לפלחי אוכלוסייה רבים ומגוונים.

האופציה המרשימה (והזולה) של גוגל

הגוגל פיקסל 3A שהושק לאחרונה במאי 2019 נמכר בימים אלו בחנויות ברחבי העולם במחיר של 1,400 שקלים, מחיר שנמוך בחצי ממחירו של מכשיר הדגל של גוגל, הפיקסל 3. ההבדלים הגדולים ביותר בין השניים, שהם גם הגורמים העיקריים להורדת המחיר, הם שבמכשיר זה גוגל בחרה להחליף את עיצוב הזכוכית המרהיב של הגוגל פיקסל 3 בפלסטיק מסוג פוליקרבונט, ויתרה על חסינות ה – IP68 נגד אבק ומים והורידה את האופציה לטעינה אלחוטית, למרות שטכנולוגיית הטעינה האלחוטית עובדת מעולה גם עם טלפונים מפוליקרבונט.

אם נתעלם מהפרטים הקוסמטיים והפיצ’רים המגניבים שגוגל הורידה מהמכשיר החדש שלה, אפשר לראות שהפיקסל 3A הוא איכותי בהרבה מרוב המכשירים ברמת המחיר שלו. ההבדלים מתחילים במצלמה שלו, אותה המצלמה של הפיקסל 3 שנחשבת להיות אחת המצלמות האיכותיות בשוק. גם מסכו של הפיקסל 3A לא שונה בהרבה ממסכו של הפיקסל 3: במקום טכנולוגיית ה – P-OLED, המסך של הפיקסל 3A משתמש בטכנולוגייה קצת פחות מתקדמת מסוגO-LED. הוא כמעט זהה בגודלו, 5.6 אינצ’ ביחס ל5.5 אינצ’ של הפיקסל 3. הרזולוציה של הפיקסל 3A גם היא כמעט זהה ועומדת על 1080X2160 עם צפיפות פיקסלים של 441 PPI ובשילוב עם המסך הלא גדול של המכשיר, איכות התצוגה שלו מאפשרת תמונה חלקה וחדה במיוחד.

כמה תצטרכו לשלם על תיקון החלפת מסך לפיקסל 3A?

כידוע, מתוך רכיבי המכשיר, המסך הוא אחד מהיקרים ביותר, ולמרבה הצער – הוא חלק שגם עושה הרבה צרות. ברוב המקרים המסך של המכשיר שלנו הוא זה ששולח אותנו למעבדות הטלפונים, בין אם זה במקרים של נפילה של הטלפון שגורמת למסך להישבר או הצטברות של שריטות שהופכות את המגע במסך ללא נעים.

למזלכם, מכשיר הפיקסל 3A מציע חיסכון לא רע גם בגזרת האחזקה. לאחר סקר שוק קצר של מחיר תיקון מסך לפיקסל 3A החדש במעבדות מוכרות בארה"ב, מתברר כי החלפת מסך לגוגל פיקסל 3A החדש צפויה לעלות בין 340-500 שקלים בלבד, מחיר נמוך ביחס לעלות החלפת המסך של הפיקסל 3 שעומדת על בין 510-650 שקלים. חשוב לזכור שמדובר בהערכות ושהמחיר עלול להיות גבוה או נמוך יותר.

גם אם המחיר יהיה גבוה יותר בכמה מאות שקלים, נדיר למצוא מכשירים עם מסכים שעובדים בטכנולוגיית O-LED בעלות תיקון נמוכה כל כך, ומסכו של הפיקסל 3A הוא בהחלט אחד המשתלמים בשוק מהבחינה הזו.

הציעו לכם מחיר מפתה? סרבו בנימוס

במקרים בהם טלפון חדש מגיע לשוק והמסכים שלו עוד לא הגיעו לארץ בכמות מסחרית, מחירי תיקון המסך גבוהים מהרגיל. מסיבה זו, שרלטנים מתחילים לצוץ בכל מיני מקומות ולהציע תיקונים במחירים זולים, ולעתים אפילו מודים בלי בושה כי מדובר במסכי COPY שנראים בדיוק כמו המסך שלכם, אבל מציגים ביצועים גרועים בהרבה.

אם מציעים לכם תיקון מסך לפיקסל 3A במחיר נמוך מהטווח המקובל או שאפילו אומרים לכם מראש שמדובר במסך מזוייף, אל תתפתו כל כך מהר. זה אולי נראה כאילו זכיתם בעסקת חלומות והשגתם מחיר נמוך במיוחד, אבל איכות המסך תהיה נמוכה והמסך המזוייף לא מותאם בצורה מקצועית לשאר רכיבי המכשיר, מה שיכול לפגום בהם. המסקנה היא שחשוב לבצע תיקון מסך לגוגל פיקסל 3A עם מסך מקורי בלבד.

ההמלצה שלנו היא שאם המסך שלכם עדיין במצב שאפשר להשתמש בו, האזרו בסבלנות במשך שבוע או שבועיים עד שתמצאו מעבדת סלולאר מומלצת שמתמחה במכשירי גוגל פיקסל שתעשה לכם תיקון מסך ל – Google Pixel 3A שלכם עם מסך מקורי, טכנאי מקצועי ומחיר הוגן.

אם המסך נשבר לחלוטין ואתם לא יכולים לחכות, מצאו מעבדת סלולאר במרכז, אזור בו יש תחרות רבה והמחירים בדרך כלל זולים יותר מאשר במקומות אחרים. תיקון מסך ל – Pixel 3A במרכז אפשר לבצע במעבדות גוגל פיקסל, עדיפות למעבדות מקצועיות וותיקות כמו מעבדת סלפי שברמת גן, אשר מתמחה במכשירי Google pixel ודואגת להצטייד במסכים מקוריים ואיכותיים.

תיקונים נוספים עבור גוגל פיקסל Google Pixel 3A

תיקונים נוספים עבור
גוגל פיקסל Google Pixel 3A

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל 3a
תיקון/החלפת שקע טעינה
ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל 3a
ניקוי קורוזיה
החלפת סוללה גוגל פיקסל 3a
החלפת סוללה
צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט